ДЗВІН

Ультиматум владі – всі корупціонери і штовхачі репресій, повинні бути покарані

p_23339_1_gallerybigВсі, хто був замішаний у репресіях, корупційних діяннях, дерибанах бюджету, землі і інших злочинних діях проти держави і черкащан, повинні бути покарані. Так вважає нардеп Леонід Даценко.

- Це наше головне завдання і ультиматум новій владі, – зазначив політик.

Бо, якщо для вирішення соціальних та економічних питань потрібен час, потрібно все чітко проаналізувати, то тут, практично все відкрито. І оцінювати діяльність старої бандитської влади треба починати із її перших публічних злочинів проти громади і суспільства. Злочини відомі. Можна говорити, починаючи із побоїщ на мовному майдані, на «бийжидівських» провокаціях, і закінчуючи на подіями під час революційних змін 2013-2014 років. Про все це писано-переписано в інтернеті, пресі. Тож рішення, на думку Леоніда Даценка мають бути оперативні.

- Це один із елементів очищення тієї влади, яка була, і показник, що так діяти нова влада не повинна, бо вона отримає через рік два оцінку від людей. Можна згадати 2005 рік, коли лунали гасла «Бандитам -тюрми», але тих злочинців, які всіх знали і дії яких були у всіх на виду, вони не просто були реабілітовані, а потім і повернуті у нову помаранчеву владу. І це найстрашніше із того, що могло статись. Так зароджувалась ота «помаранчева іржа», яка роз’їла помаранчеву владу і знищила у людей довіру до неї. І врешті-решт, завершилась перемогою Януковича і його «бригади», – зазначив Леонід Даценко.

На сьогодні Леонід Даценко, як народний депутат направив низку звернень у відповідні органи, за якими вже порушено ряд кримінальних проваджень. Зокрема, щодо фактів завезення у Черкаси армії “тітушок”, де фігурантом кримінального провадження є заступник губернатора Тулуба Івакін. Готується запити і щодо дачі Хорошковського у Каневі. Є інформація, що на березі Дніпра в районі Канева є обгороджена парканом територія у кілька сотень гекстарів землі, і що вона – це дача Хорошковського. У стадії підготовки і запит, який стосується приватизації службової квартири головою Канівської РДА Олексієм Гикою. Також буде подано запити, що стосуються не розкритих і затягнутих розслідувань по розгрому мовного майдану у Черкасах, “бийжидівської” провокації, ДТП зі смертельними наслідками, у якому фігурує авто обласного чиновника часів тулуба Вадима Берези тощо.

Андрій Продан  
Поділитися цією новиною з друзями
Залиште свій коментар

Жартома :-)

- Ви зрозуміли чому Путін продовжує називати українців БРАТами?
-Чому?
- Зверніть увагу на корінь БРАТи. Це він так натякає, що Україна має йому усе ВІДДАТИ.
----------------------------------------------
- Чув: "Країни "Великої сімки" зберуться у Гаазі"?
- А Путін?
- Його туди згодом ПРИВЕЗУТЬ.
----------------------------------------------
У Донецьку пройшов мітинг під гаслами «Янукович, Виходь!» і «Янукович, повернись!»
- Заманюють, - здогадався Янукович...

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2014 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: