ДЗВІН

«УДАР» вважає неефективним роботу Білоусова та його команди

bilousov9

В.О. мера Черкас Віктор БІЛОУСОВ

Голова Черкаської міської організації «УДАРу» Андрій Кондратенко вважає, що  останнім часом міська влада демонструє погані управлінські якості та слабкі показники роботи.

– Перша помилка влади у тому, що управлінці ослабили ремінець для комунальних підприємств. Комунальники затягують із ремонтом доріг, тоді як ціле літо не працювали у належному обсязі. У багатьох будинках було відсутнє гаряче водопостачання протягом вересня, а у деяких будинках протягом цілого літа, бо лише зараз надумали проводити гідравлічні випробування. Таке враження, ніби вони чекали на холод і дощі, – каже Андрій Кондратенко.

Світлофори часто не працюють навіть на центральних перехрестях, у місті починають накопичуватись сміттєзвалища, багато ліфтів стоять несправними.

Найбільшою ж проблемою, яка нас вже просто насторожує є відсутність можливостей фінансувати навіть основні потреби міста – медичну та освітню галузь. Життя в Черкасах ніби завмерло.

-Чотири місяці – це достатній строк, аби показати хоча б якісь мінімальні зрушення, – переконаний  Андрій Кондратенко. – Проте команда Білоусова лише приводить у занепад місто.

Поділитися цією новиною з друзями
1 усього коментарів до цього дописуПоказати ваші
  1. Відповіcти

    Нова влада геть не ефективна, мені не подобався Одарич як мер але він зробив багато чого в нашому місті. а ці 4 місяці при владі нічого не зробили в місті корисного. Вони повині розпуститись як не легітимно обрана міська рада і провести вибори по новому.

Залиште свій коментар

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2013 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: