ДЗВІН

«УДАР» через суд вимагає повернути право на мітинги в Черкасах

1450822_358522097618214_994124247_nДнями юристи Черкаського обласного осередку «УДАРу» подали скаргу до Апеляційного суду з вимогою повернути у місто мирні зібрання, акції, мітинги, які у судовому порядку заборонила міська влада.

- Ми вважаємо, що заборона на проведення мітингів має лишитись для Комуністичної партії, оскільки їх представник її ініціював, – каже голова обласної організації політичної партії «УДАР» Віталій Іляшенко. – Мешканці Черкас мають конституційне право висловлювати свою думку в тому числі і через мітинги, страйки, масові зібрання і ми готові це право відстоювати у суді.

Віталій Іляшенко зазначив, що у рішенні суду першої інстанції є юридичні помилки, зокрема суд застосував нормативний акт, що намет є тимчасовою спорудою, на розміщення якої потрібен дозвіл. Хоча насправді згоду на розміщення намету потрібно у випадку коли він буде використовуватись у підприємницькій діяльності. Крім цього, у апеляційній скарзі «УДАР» просить суд призупинити дію рішення першої інстанції в частині його негайного виконання, адже воно не є правомірним. Очільник обласного «УДАРу» проінформував, що крім них скаргу до Апеляційного суду також подав Комітет виборців України.

Разом з тим він закликав черкащан не зважати на заборону міської влади і у разі необхідності збиратись на центральних площах міста.

Поділитися цією новиною з друзями
Залиште свій коментар

Жартома :-)

Парламентські новини: "Партія регіонів виходить із себе"…
----------------------------------------------
П'яна компанія у кафе "Донбас" захопила заклад, оголосила його територію суверенною Донбаською народною республікою,.. вимагає від Путіна ввести російські війська та ящик горілки
----------------------------------------------
Оскільки у Донецьку "Сім'я" покришила не простий батон, а золотий, туди замість голубів злетілися яструби

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2014 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: