ДЗВІН

У Тальному – рейдерська атака на комбінат хлібопродуктів

talneСьогодні в Тальному була спроба рейдерського захоплення місцевого комбінату хлібопродуктів. За інформацією працівників підприємства, рейдери – донецькі. Про це повідомив керівник Черкаської обласної організації ВО “Свобода” Юрій Ботнар. Працівники, захищаючи комбінат, відбили напад загарбників, після чого забарикадували усі входи, а 30 вересня виставили власну варту. Частина трудового колективу кілька разів намагалася зустрітися з представниками районної адміністрації, проте це не вдалося жодного разу.

“Працівники стали на захист свого підприємства. Нині вони виставили свою охорону, відбили напад. Ми також будемо туди вирушати, щоб відстояти це підприємство, бо розуміємо, комбінат – це доволі ласий шматочок для “данєцкіх” загарбників. Розуміємо, що далі піде скорочення працівників або повне звільнення, можливо, навіть зупинка підприємства. За свідченням працівників, ніби донецькі були рейдери”, – заявив “свободівець”.

За його словами, частина колективу підприємства, десь із півсотні осіб, сьогодні пікетувала районну адміністрацію з вимогою втрутитися в ситуацію. Під час пікету райдержадміністрації до приміщення намагався пройти один із рейдерів, очевидно, з метою “вирішити” усі проблеми, проте тальнівці не дозволили йому цього та навіть не підпустили до дверей будівлі.

Що ж до дій місцевих правоохоронців, то вони, зазначив Ботнар, приїхали за викликом не тоді, як їх викликали працівники КХП, а лише після дзвінка робітників в Київ, безпосередньо в МВС.

“Як завжди, міліція обслуговує якісь приватні інтереси якихось приватних осіб. Змушені констатувати, що правоохоронці жодним чином не дотримуються закону України “Про міліцію”. Я взагалі не розумію, для чого потрібна міліція. Треба захищати себе самим”, – резюмував Юрій Ботнар.

Також Юрій Ботнар повідомив:

“Нині ми тримаємо зв’язок із представниками трудового колективу. Черкаська обласна організація ВО “Свобода” готова надавати правозахисну допомогу, юридичні консультації працівникам у разі тиску на них. Також націоналісти з тальнівської і найближчих організацій, зокрема уманської, готові допомогти у фізичному протистоянні з рейдерами. Ми закликали працівників написати колективне звернення до народного депутата України від ВО “Свобода” Юрія Сиротюка, на основі якого буде підготовлено звернення до прокуратури та адміністрації з вимогами зупинити рейдерів. За потреби буде організовано зустріч трудового колективу із Юрієм Сиротюком або зі мною як його помічником”.

Варвара Горова
Поділитися цією новиною з друзями
5 усього коментарів до цього дописуПоказати ваші
 1. Відповіcти

  А яке, відношення Свобода має, до того що регіонали не можуть між собою поділити, в “доле”?

 2. Відповіcти

  Юра, це не послідовно!!!Чи ти йдеш стопами лідера?

 3. Відповіcти

  Тут немає нічого дивного, це такі люди які хочуть прибрати все до своїх рук Молодці люди які тут працюють, вони вчинили дуже мужньо відбивши атаку, але вони на цьому не зупиняться будьте впевнені.

 4. Відповіcти

  Хто не знає, пояснюю: підприємство не можуть між собою поділити регіонали, то я й запитую до чого тут свобода!!!!!!!!

  • Відповіcти

   Те що керівники регіонали, це одне. А те, що може постраждати трудовий колектив, Ви не подумали? Чи вважаєте усіх тальнівчан регіоналами???

Залиште свій коментар

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2014 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: