ДЗВІН

У Піківці на Уманщині закрили школу без згоди громади і всупереч закону, – опозиціонер

20110114131136У с. Піківець Уманського району закрили школу і з нового навчального року учні 5-9 класів змушені їздити на навчання до сусіднього села. Про це повідомив депутат Уманської міської ради Максим Поляков.

“Напередодні початку нового навчального року учні деяких сільських шкіл області почали дізнаватись про прогнозоване закриття їхніх навчальних закладів. Подібна ситуація склалась і в селі Піківець Уманського району. Жителі Піківця, побоюючись подібної ситуації, звернулись до мене ще кілька місяців тому. Тоді я написав депутатське звернення до Лілії Гриневич з проханням допомогти зберегти школу”, – говорить Максим Поляков.

У відповіді народного депутата від “Батьківщини”, голови комітету з питань науки та освіти Лілії Гриневич ідеться про те, школа може припинити своє функціонування тільки за згоди громади:

“Відповідно до ч.6 ст.11 Закону України про “Загальну середню освіту” реорганізація і ліквідація загальноосвітніх навчальних закладів у сільській місцевості, заснованих на комунальній формі власності, допускаються лише за загодою територіальної громади”.

“Громада села Піківець проти закриття школи, про що при зустрічі відкрито люди заявили начальнику районного відділу освіти. От тільки нашій владі та чиновникам до бажаннь школярів та їхніх батьків чомусь байдуже”, – обурюється Поляков.

Варвара Горова
Поділитися цією новиною з друзями
1 усього коментарів до цього дописуПоказати ваші
  1. Відповіcти

    Шановна авторка статті! Я ставлюсь з повагою до професії журналіста, але в даному випадку подана Вами інформація не відповідає дійсності. Школа не закрита, а продовжує функціонувати незважаючи на загальну кількість учнів (1-9 класи) 23 особи. На даний час вчителі школи пройшли тарифікацію на 2013-2014 навчальний рік. Жодних змін у єдиному державному реєстрі підприємств і організацій України стосовно згаданої школи – не має. Тому для збереження репутації цього видання у Ваших інтересах об’єктивно розібратися у даній ситуації та розмістити спростування вищезазначеної статті. Не підривайте довіру людей до масмедіа

Залиште свій коментар

Жартома :-)

Парламентські новини: "Партія регіонів виходить із себе"…
----------------------------------------------
П'яна компанія у кафе "Донбас" захопила заклад, оголосила його територію суверенною Донбаською народною республікою,.. вимагає від Путіна ввести російські війська та ящик горілки
----------------------------------------------
Оскільки у Донецьку "Сім'я" покришила не простий батон, а золотий, туди замість голубів злетілися яструби

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2014 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: