ДЗВІН

У День закоханих черкаські податківці роздаватимуть деклараційні «валентинки»

Ціль заходу – нагадати громадянам та фізичним особам–підприємцям про важливість подання декларацій про майновий стан і доходи за 2012 рік; запропонувати черкащанам отримати електронний ключ і звітувати «електронкою» та розповісти усім зацікавленим про електронні податкові сервіси, інформує прес-служба ДПС в Черкаській області.

Мобери роздаватимуть деклараційні «валентинки», нагадуватимуть про терміни декларування, доходи, які підлягають декларуванню, розповідатимуть про порядок подання декларації, терміни сплати податку на доходи фізичних осіб та популяризуватимуть можливість скористатися новим сервісом і подати електронні декларації. Флешмоб розпочнеться о 12-00 год. в обласному, 18 районних центрах, у м.Ватутіне та у Білозір’ї. Наразі орієнтовна чисельність моберів і груп підтримки складає понад 400 осіб. Бажаючим приєднатися до руху потрібно звернутися до місцевих державних податкових інспекцій.

Нагадаємо, попередній податковий флешмоб відбувся 24 січня в рамках інформаційно – роз’яснювальної кампанії із запровадження РРО з контрольною стрічкою. Захід тривав 40 хвилин. Загальна чисельність моберів і груп підтримки склала близько 400 осіб. Найважливіше досягнення заходу – всі випадкові і невипадкові учасники дійства повернулись до своїх справ у гарному настрої.

Поділитися цією новиною з друзями
Залиште свій коментар

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2014 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: