ДЗВІН

У Черкаській ОДА на 70 мільйонів гривень готують «музей» Тулуба для Тулуба

f7c0e1282bea8e2f7cc440c810ad09afДепутат Черкаської обласної ради войовнича і принципова Любов Майборода дивується з будівельних робіт, які розгорнулися в приміщенні Будинку Рад, резиденції Тулуба.

Адже це відбувається тоді, коли казначейство блокує платежі по обслуговуванню витрат місцевих бюджетів. І в той же час вартісна перебудова Будинку Рад має «зелену вулицю» в фінансуванні, пише «Нова молодь Черкащини».

Пані Майборода надіслала директору КП по експлуатації Будинку Рад і об`єктів обласної комунальної власності Михайлу Тарану депутатське звернення, в якому, зокрема, запитує, чим обумовлена необхідність проведення цих робіт, як планується використовувати відремонтовані приміщення та в яку копійку усе це виллється.

Отже, як бачимо, перебудова в головному владному офісі області є загадкою навіть для допитливих і поінформованих депутатів. Що виглядає дуже дивним, бо усі видатки із бюджету проходять затвердження на сесії, навіть якщо мова іде про субвенції із державного чи місцевих бюджетів.

Між тим, повідомляє сенсаційну версію „покращення” в будівлі ОДА – там створять цілий поверх „зручностей” для Сергія Тулуба.

„Сергій Борисович вимушений був працювати в стиснених умовах: без власної кухні, ванної кімнати, масажного кабінету, а його водій не мав пристойних апартаментів. Але всі ці упущення буде виправлено. Кажуть, що розроблено проект реконструкції приміщення обласної адміністрації і багато що зроблено для вирішення проблеми. «Малозначущі» структурні підрозділи вже «викинули» з «палацу обласної влади». Півтора роки тому департамент охорони здоров’я «з клумаками» подався на територію шпиталю по вул. Ільїна, 242, департамент освіти і науки «постарцював» на «ущільнення» Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників. Тепер залишилося лише зробити останні рокировки: скинути департамент інвестиційно-інноваційної політики та зовнішньоекономічних зв’язків та казначейство на четвертий поверх — і пряма дорога до реалізації задуму”, — повідомляє „Про головне”. І додає: „За попередніми даними, увесь цей комплекс зручностей обійдеться мешканцям Черкащини в якісь 70 мільйонів гривень”.

Будуть там й імпортна сантехніка, додаткові душові кабіни, нові двері та вікна, натяжні та підвісні стелі, системи вентиляції, відеоспостереження та протипожежної сигналізації, венеціанська штукатурка, нова плитка на підлозі замість «старої» гранітної, нові ліфти і, звичайно ж, новенькі вишукані меблі. Можливо, буде і золотий унітаз. А як же без цього губернатор зможе зосередитись на роздумах про те, що втюхати черкаському народу, щоб він повірив, що на його потреби – сільські лікарні, що хронічно закриваються, школи, дороги – немає грошей?

Звичайно, дика версія з масажними кабінетами і ванними кімнатами в держустанові не вкладається в здоровій голові. Бо з тієї ванни губернатора слід прямим ходом тягнуть до в’язниці – мокрого і теплого. Втім, в нашій Країні Чудес, здається, вже ніхто нічому не здивується. І після Межигір’я в нас немає нічого неможливого, невиправдано дорогого і непристойно пишного. Навіть, якщо Тулуб поставить на центральній площі своє золоте погруддя. Зрештою, хто сказав, що цього немає в планах?

До речі, ми прослідкували цікаву паралель – нещодавно, кажуть в ОДА, в область прийшла субвенція на початок робіт по підготовці до святкування двохсотріччя Тараса Шевченка. І якраз 70 мільйонів гривень! Так що чи не на ці гроші в облдержадміністрації затіяли грандіозний ремонт? Напевне, черкаські історики зараз корпіть над черговою супер-пупер «науковою» працею, де доведуть, що Сергій Тулуб – прямий нащадок Шевченка, тому повинен мати «музей», ще понтовитіший, ніж на Чернечій горі. От в приміщенні ОДА його і влаштують. Імені Тулуба і виключно для нього.

«Черкащина вже втомилась від гігантоманії і жадоби розкоші «данєцкої» команди губернатора. Помпезні видання книжок, де на сотні сторінок по кілька сотень фотографій Тулуба. Чергове таке видання знову здадуть у друк до дня народження голови ОДА в серпні. Величезні комплекси типу для народу, а насправді для відмивання коштів, на які викидаються сотні мільйонів гривень. Наприклад, та ж обласна дитяча лікарня чи діагностичний центр. Вертолітні майданчики для обраних, елітні ресторани в річкових портах. Розкішні апартаменти, то на Андріївській дачі, тепер вже безпосередньо в ОДА. Ця ненаситність вже нікого не дивує, вона дратує і обурює, адже задовольняється за рахунок закриття шкіл, лікарень, нищення простого народу”, – обурюється  координатор Ради опозиційних сил Черкащини Леонід Даценко.

“При цьому очевидними є намагання знищити все українське, – наголошує опозиціонер. -  У склеп перетворюють музей Шевченка у Каневі. Спотворюють ісоричну пам’ятку Успенський собор дорогими мармуровими іконостасами, яких там ніколи не було, але на яких можна отримать відкат. Збираються тулити під Чернечою горою чергову московську церкву, продовжуючи заробітки на пам’яті про Кобзаря і паралельно знищуючи цю пам’ять. Зграя Януковича –Тулуба веде себе як вогнище небезпечних для життя народу паразитів, тож нехай потім не дивуються, що і боротись народ з ними буде, як із паразитами».

Віктор Стежко
Поділитися цією новиною з друзями
Залиште свій коментар

Жартома :-)

Парламентські новини: "Партія регіонів виходить із себе"…
----------------------------------------------
П'яна компанія у кафе "Донбас" захопила заклад, оголосила його територію суверенною Донбаською народною республікою,.. вимагає від Путіна ввести російські війська та ящик горілки
----------------------------------------------
Оскільки у Донецьку "Сім'я" покришила не простий батон, а золотий, туди замість голубів злетілися яструби

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2014 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: