ДЗВІН

У Черкасах відкрили багатофункціональний спортивний майданчик

1У Черкасах по вулиці Волкова – у дворах будинків 75 та 95 – відкрили нове сучасне спортивне містечко. Там встановлено комплекс вуличних тренажерів, турніків та облаштовано багатофункціональний майданчик для гри у футбол, волейбол, баскетбол та інші види спорту. Кілька місяців тому на місці спортивного майданчика була пустка та купи сміття. Тепер там зможуть займатись спортом як діти, так і дорослі зі всього мікрорайону.

- Це один із п’яти майданчиків, будівництво яких розпочали ще рік тому. І він став першим, який вдалось добудувати та ввести в експлуатацію, – зазначив під час відкриття депутат Черкаської міської ради Андрій Більда. – Під час будівництва спортивного майданчика виникли труднощі із фінансуванням, оплачено роботи лише на 30 %. Але мені вдалось знайти однодумців, які вклали особисті кошти і добудували майданчик. Я вдячний цим людям, котрі допомогли довести справу до кінця і подарували жителям мікрорайону можливість активно займатись спортом. Це – генеральний директор ПАТ „Темп” Олександр Згіблов та будівельники, які виконали роботи по встановленню обладнання в борг.

Як зазначає Олександр Згіблов, подібні майданчики встановлюють і в інших містах країни. Однак саме для цього спортивного майданчика зробили спеціальну більш високу та міцну огорожу, оскільки він розташований у досить людному житловому масиві.

Андрій Більда контролював процес будівництва спортивного містечка від моменту виготовлення проектної документації до його здачі в експлуатацію, щоденно навідуючись на об’єкт та слідкуючи за будівельними роботами.

3 2

Поділитися цією новиною з друзями
Залиште свій коментар

Жартома :-)

Парламентські новини: "Партія регіонів виходить із себе"…
----------------------------------------------
П'яна компанія у кафе "Донбас" захопила заклад, оголосила його територію суверенною Донбаською народною республікою,.. вимагає від Путіна ввести російські війська та ящик горілки
----------------------------------------------
Оскільки у Донецьку "Сім'я" покришила не простий батон, а золотий, туди замість голубів злетілися яструби

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2014 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: