ДЗВІН

У Черкасах Томенко презентував “золотий” щорічник, присвячений Шевченку

DSC_0037Сьогодні народний депутат Микола Томенко привіз у Черкаси традиційне своє дітище – щорічник на 2014 рік, який цього року, як і попередні два, присвячений творчості Тараса Шевченка. Поки що видання вийшло п’ятитисячним тиражем, однак Томенко сподівається, що стягенться на ще 15 тисяч. Презентували унікальне видання у приміщенні черкаської обласної спілки письменників.

“До двохсотріччя з дня народження Шевченка ми видали особливий щорічник, бо зазвичай ми давали на кожній сторінці, хто із відомих українців народився, малюнок якихось відомих історико-архітектурних українських об’єктів і  якийсь відомий афоризм. Підібрали їх таким чином, щоб вони гармоніювали із порою року. Наприклад, на Різдво – Давидові псалми.  Друга річ, цікавіша – малюнки Шевченка. На всі 365 днів ми даємо 320 малюнків митця. Чого менше, бо на два вихідні дні, коли економиться трохи сторінки, адже ми не плануємо день до вісімнадцятої години, – акварелі, оскільки вони трохи ширші і займають більше місця “, – розповів про особливості нового видання Томенко.

Також іще однією особливістю щорічника є та, що кожна сторінка “прив’язана” до дня у житті Шевченка,  тобто є такою собі популярною версією його біографії.

“Ми також даємо дві карти. Одна – Шевченко в Україні, де подаємо усі місця на Україні, де він був. Друга, сумніша – місця заслання в Російській імперії”, – показав Томенко.

Із старого щорічника, за словами Томенка, залишили запис “Що я зробив для України?” на кожній сторінці і стрічку-закладку синьо-жовтого кольору.

“Щоб, як пишуть критики, через наше життя не червоною ниткою, а синьо-жовтою проходив якась думка”, – пожартував нардеп.

Він також звернув увагу, що цьогорічне видання – золотавого кольору, оскільки 2014 рік – рік Тараса Шевченка, коли ми святкуватимемо 200-річчя з його народження, має стати золотим у плані популяризації його творчості та збереження його спадщини.

Поділитися цією новиною з друзями
Залиште свій коментар

Жартома :-)

Парламентські новини: "Партія регіонів виходить із себе"…
----------------------------------------------
П'яна компанія у кафе "Донбас" захопила заклад, оголосила його територію суверенною Донбаською народною республікою,.. вимагає від Путіна ввести російські війська та ящик горілки
----------------------------------------------
Оскільки у Донецьку "Сім'я" покришила не простий батон, а золотий, туди замість голубів злетілися яструби

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2014 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: