ДЗВІН

У Черкасах почнуть будувати обласний перинатальний центр

???????????????????????????????Будівництво обласного перинатального центру на базі обласної лікарні мають розпочати у Черкасах вже упродовж цього місяця. Як повідомив сайт Черкаської міськради, на будівництво та оснащення Центру планується спрямувати понад 77,7 млн. грн., із них 7,5 млн. грн. – із обласного бюджету. Також рішенням Черкаської міської ради обласному бюджету з міського бюджету виділено субвенцію на співфінансування об’єкту будівництва «Реконструкція поліклініки під перинатальний центр КЗ «Черкаська обласна лікарня ЧОР» по вул. Менделєєва, 3 в м. Черкаси» у сумі 3,3 млн. грн.

– Майбутній регіональний перинатальний центр у м. Черкаси орієнтовно розрахований на проведення 2050 пологів упродовж року. У новозбудованому лікувальному центрі заплановано обладнати чотири операційних та сім пологових залів, серед яких – шість індивідуальних. Центр забезпечуватиме надання медичної допомоги вагітним та породіллям з інфекційними захворюваннями, екстрагенітальною патологією, забезпечуватиме виходжування передчасно народжених малят, – повідомив директор департаменту охорони здоров’я Черкаської міської ради Олег Стадник.

Мирослав Дебич
Поділитися цією новиною з друзями
Залиште свій коментар

Жартома :-)

Хроника событий: "По свидетельствам очевидцев, в Славянске "правый сектор" разбрасывал визитки Яроша и Коломойского..."
----------------------------------------------
Штирлиц шел по Славянску и ничто в нем не выдавало российского военного, кроме формы, купленной в любом магазине, автомата АК-100 и фразы "отойди за поребрик", которую он повторял к месту и не к месту...
----------------------------------------------
По статистике, 63% россиян поддерживают всё...

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2014 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: