ДЗВІН

Черняк порадив Брожику звозики медиків на екскурсію до Луганська

DSCF9410Дискусії про Черкаський обласний перинатальний центр точилися на сесії облради 21 червня. Перинатальний центр збираються споруджувати в цьому році, а відкрити наступного. На його будівництво мають витратити більше 77 млн. грн., із них з обласного бюджету виділено вже 7,5 млн. грн.

Депутатка Любов Майборода розкритикувала ідею з перинатальним центром, назвавши його “медичним монстром, на якому відмиватимуться гроші”.

“В умовах, коли люди позбавлені елементарної медичної допомоги, Черкаська обласна адміністрація ініціює будівництво чергового медичного монстра. За два роки 200 млн. грн. було витрачено на будівництво дитячої обласної лікарні і обласного діагностичного центру, – обурилася Любов Майборода. – Для порівняння – в місті Черкаси 3,5 млн. на рік виділяється на реконструкцію всіх медичних закладів. У нас є перинатальний центр і надається медична допомога недоношеним дітям, у нас є напівпорожній пологовий будинок у Черкасах, у нас і напівпорожні приміщення в дитячій обласній лікарні. На базі цих двох закладів можна було організувати перинатальний центр”.

Депутатка нагадала присутнім, що з відкриттям перинатального центру функціонування пологового будинку №2 може опинитися під загрозою. Вона закликала депутатів схаменутися і не виділяти на цій сесії 3,4 млн. з обласного бюджету на будівництво перинатального центру.

Опонуючи Майбороді, начальник Головного управління охорони здоров’я та медицини катастроф облдержадміністрації Володимир Брожик перейшов на особистості.

“Якщо вашим дітям і не потрібно народжувати в Черкаській області, а десяткам тисяч матерів потрібно народжувати в сучасних медичних центрах. У вас була нагода працювати, коли ви були заступником мера Черкас Одарича, то покажіть, що ви зробили для медицини”, – відрізав Брожик.

Голова облради Валерій Черняк принагідно повідомив, що повернувся з Луганська, де показували обласний перинатальний центр.

“Я прошу, Володимире Леонідовичу, організуйте групу медиків, поїдьте подивіться, – звернувся Черняк до Брожика. – Вже 10 нових центрів по Україні є. Це суперобладнання і умови, це майбутнє для нашої України”.

Зрештою, депутати проголосували за те, щоб унести зміни до обласного бюджету і виділити кошти на медичний заклад.

Варвара Горова
Поділитися цією новиною з друзями
Залиште свій коментар

Жартома :-)

Хроника событий: "По свидетельствам очевидцев, в Славянске "правый сектор" разбрасывал визитки Яроша и Коломойского..."
----------------------------------------------
Штирлиц шел по Славянску и ничто в нем не выдавало российского военного, кроме формы, купленной в любом магазине, автомата АК-100 и фразы "отойди за поребрик", которую он повторял к месту и не к месту...
----------------------------------------------
По статистике, 63% россиян поддерживают всё...

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2014 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: