ДЗВІН

Тимошенко запевнила, що довіряє Яценюку (повний текст листа)

JulieУ розпорядженні Тиждень.uа  опинився повний текст листа Юлії Тимошенко до делегатів сьогоднішнього з’їзду «Батьківщини». Наводимо його повністю.

“Дорогі мої друзі, однопартійці та високошановні гості!

Я вітаю вас всіх на нашому з’їзді. Якщо зараз лунає моє звернення, то це означає, що наш об’єднавчий з’їзд все-таки відбувається. Це означає, що ми важко, але все ж таки пройшли випробування вузько партійним егоїзмом, впоралися з жорсткою кадровою конкуренцією, опанували свої сумніви. Те, що ми тут зібралися, означає, що масована чорна пропаганда правлячої партії та всі її 3-D технології, спрямовані на зрив, руйнацію нашого об’єднання, не спрацювали. Ми з усім цим впорались, і сьогодні проводимо наш об’єднавчий з’їзд. Я вітаю вас всіх з цією подією.

На цей з’їзд ви прийшли усі в політичних синцях та ранах, які ви отримали як від опонентів, так і від своїх друзів. Але ви все ж таки вистраждали наш політичний союз, та зараз його скріплюємо юридично. Ми даємо друге, оновлене життя «Батьківщині, яка сьогодні перетворилась з партії молодої партії лідерського типу на канонічну європейську партію з сильною внутрішньою демократією, професійною, досвідченою командою та чіткою програмою становлення України. Сьогодні ми стаємо партією, яка сьогодні, у 2015-ому році впевнено візьме на себе відповідальність за життя нашої нації та виправдає довіру народу. Ніяких помилок рахунку 2015-го ми вже ніколи не допустимо.

Я знаю, що ще й досі у наших партіях є скептики, які вважають, що наше об’єднання є зайвим, досі рахують, хто виграв, а хто програв, міркують, хто набуде, а хто втратить свою політичну вагу в цьому об’єднанні. Хочу попросити скептиків відкинути всі сумніви, бо наша партія має у 2015-ому році здолати сильного та небезпечного ворога, авторитарне корумповане угруповання. Ви добре розумієте, що у 2015-ому році правляча партія влаштує бій без будь-яких правил та моралі. Точніше, це буде не бій, а жорстка політична різня, вони до неї готуються вже три роки, і далі все буде тільки складніше. Але ми не маємо права, заради сорока шести мільйонів українців, бути слабкими та у 2015-ому році програти долю людей. Якщо програємо, по причині власної слабкості, нам не буде історичного виправдання. Саме тому, щоб бути сильнішими та перемагати, ми зобов’язані об’єднати сьогодні «Батьківщину», «Фронт змін», партію «Реформи і порядок» та частину Народного Руху України. Але цього недостатньо. Після з’їзду треба продовжити посилення нашої партії новими, сильними, інтелектуальними та політичними командами. Двері оновленої «Батьківщини» після нашого з’їзду залишаються відкритими для всіх демократичних опозиційних сил, які щиро бачать та прагнуть бачити Україну європейською державою та готові дати бій корумпованому авторитаризму.

Ми будемо продовжувати об’єднавчий процес та формувати єдину потужну народну партію європейського типу, яка продемонструє нову, європейську якість української політики, зробить Україну успішною та приведе її до повного членства в Європейському Союзі. Ця мета варта того, щоб об’єднатися. Саме тому я прошу вас підтримати своїми голосами наше об’єднання одноголосно та беззаперечно. Тоді ми будемо здатні виконати свій обов’язок перед Україною.

Дорогі мої! Я знаю, що буде багато публічних критиків нашого об’єднання, та публічних лжепророків, які будуть волати про наш безславний кінець. Не звертайте уваги на цей фальшивий хор. Чим голосніше він буде проти нас співати, тим більшого варте наше об’єднання. Критика нашого об’єднання чомусь схожа на критику Об’єднаної Європи. Об’єднану Європу критикують всі неліниві: за кризу, зміни та інші речі. Але попри все вона нарощує вплив та підтримку, формує порядок денний, з яким рахуються всі. Так само буде і з нашою об’єднаною партією. По ній будуть бити впритул, будуть намагатися принизити, бо ми є єдина альтернатива діючій партії влади. Звикайте в таких умовах тримати и удар і перемагати.

Я у вас вірю.

Ми всі розуміємо, що наше об’єднання не відбулося би без надзусиль, які до цього доклали Арсеній Яценюк, Олександр Турчинов, Сергій Соболєв, Борис Тарасюк та їх команди. Я високо ціную їх важку роботу та результат, який вони досягли.

Заявляю, що я, разом з ними, розробляла нові доповнення до статуту партії, я цілковито підтримує ці зміни, і прошу вас за них сьогодні проголосувати.

Окремо хотіла б сказати про своє відношення до Арсенія Яценюка. Люди перевіряються справами. Спільну справу з Арсенієм та командою «Фронту змін» ми робимо вже більше півроку. За цей час ми переконливо довели, що не помилилися один в одному. Ми багато з ним пережили після 2005-го року, зробили критичну масу трагічних спільних помилок. Тепер ми разом зобов’язані спокутати перед богом та Україною свої та чужі політичні прорахунки і виконати все, що обіцяли людям на Майдані. Побудувати моральну та професійну владу, яка поверне людям справедливе та успішне життя, підніме Україну на міцні ноги.

Я довіряю Арсенію. Бачу, як йому важко. Бачу, як по ньому прямою наводкою б’ють і свої, і чужі. Але він вміє тримати удар. Він – боєць, і при тому інтелектуальний, сучасний, патріотичний політик, тобто – чотири в одному. Це немало для українського політикуму, який сьогодні вироджується, маргіналізується та криміналізується. Але найголовніше те, що нашу спільну з ним роботу вже високо оцінили люди. Про це свідчить результат останніх парламентських виборів. Ми з Арсенієм Яценюком – вже давно не політичні конкуренти, ми – одна команда, яка має спільні, добре осмислені стратегічні цілі і волю до спільної перемоги.

Лише цілком довіряючи Арсенієві Яценюку, я особисто рекомендую його на високу партійну посаду голови політичної ради партії Всеукраїнське Об’єднання «Батьківщина». Прошу делегатів зїзду підтримати мене та Арсенія Яценюка і проголосувати за його кандидатуру.

Одночасно я висловлюю свою глибоку повагу Сергію Соболєву та Борису Тарасюку, висловлюю вдячність їм за їхнім партійним командам за їх історичне рішення об’єднатися із «Батьківщиною». Ми вже багато років разом, ми вже і так єдині. Наш політичний союз витримав. Наш політичний союз витримав і поразки і перемоги, і тюрми, і революції Тепер ми входимо в єдину партійну родину, і зобов’язані змінити все на краще. І ми це зробимо. І ми не маємо в цьому жодного сумніву.

В цей урочистий день об’єднання демократичних сил я не можу не висловити подяку всім фундаторам та членам партії «Батьківщина». Це – найпотужніша демократична партія України, яка зароджувалася ентузіазмом декількох людей у Верховній Раді третього скликання. За 14 років партія стала сильною, справжньою і життєздатною. Вона має 315356 осередків та більше ніж півмільйона членів партії. Вона вигравала не одні вибори, не маючи адміністративного ресурсу, кишенькових ЗМІ та достатніх фінансових ресурсів. Ми завжди стояли проти кланів, і, незважаючи на їх фінансову, адміністративну та інформаційну міць, ми не раз їх перемагали.

Таку сильну та патріотичну партію ми могли побудувати завдяки десяткам тисяч партійних керівників всіх рівнів, серед яких: Василь Деревляний, Дмитро Шлемко, Роман Забзалбюк, Олег Білорус, Сергій Пашинський, Сергій Сас, Андрій Шкіль, Олександр Сочка, які із першого дня створювали партію. А також завдяки лідерам нашої фракції Івану Кириленку та Андрію Кожемякіну, нашим депутатам всіх рівнів та всіх скликань, які стояли, як під Крутами, але жодного разу не зрадили нашої боротьби та наших ідеалів

Окремі теплі слова вдячності в моєму серці будуть завжди жити до Олександра Турчинова та Ярослава Петровича Федорчука. Їх силою, їх виснажливою працею, їз натхненням будувалася партія «Батьківщина». Вони її ідейні та організаційні батьки. Критики говоритимуть дуже багато, але хай хтось спробує пройти подібним шляхом. Саме тому я вважаю, що саме Олександр Валентинович Турчинов повинен залишатися моїм першими заступником та керівником всієї оргструктури партії, яку, враховуючи агресивне середовище, у якому ми працюємо, доцільно назвати «штабом». Переконана, що Ярослав Петрович Федорчук і надалі, поки йому дозволить здоровя, буде правою рукою Олександра Турчинова, моїм заступником та членом президії політради партії.

За будь-яких обставин, ми мусимо бути вдячні тим людям, які побудували таку сильну партію, як «Батьківщина. Давайте зараз їм за це подякуємо.

Сьогодні молоді та талановиті люди увійдуть в партію, і я переконана, що вони зможуть надати їй новий життєвий імпульс. Давайте зараз привітаємо всіх тих,, хто зараз стане новими членами партії «Батьківщина».

Кожна політична партія є сильною лише своїм безпосереднім зв’язком із громадянами своєї країни. Щоб мати підтримку людей, недостатньо однієї боротьби проти авторитарного режиму. Ви мусите донести до кожного українця інформацію про те, як зміниться життя його та життя України з 2015-го року, коли наша партія усуне режим

Зараз згадаймо сприймаєте із мого тюремного життя. Коли мене тільки привезли до Качанівської колонії, там якраз завершувався термін покарання у однієї літньої жінки. Їй сказали, що вона вільна та відкрили перед нею тюремні ворота. Але вона ні кроку не ступила за грати, вона сіла на сходах біля караулу, і зі сльозами на очах почала просити, щоб її залишили у в’язниці, бо вона боїться свого невідомого майбутнього вільного життя. Сьогодні вся нація, як і та жінка, за гратами Але наш народ вже стільки разів жорстоко використовували та зраджували політики., що для людей усунення блакитного режиму зовсім ще означає автоматичного щастя. Поки ті зміни, які ми пропонуємо українцям після 2015-го року, не будуть для них повністю зрозумілими, вони будуть бояться незрозумілих змін більше, аніж сьогоднішнього опоневолення. Люди будуть вважати, що краще мати щоденний тюремний мінімалізм з Януковичем, баланду, баню, та рабську, майже безоплатну роботу, аніж невідоме нове покращення з демократами, які можуть в внаслідок революційної доцільності забрати останнє.

Зневіреним українцям вже недостатньо декларацій про загальне благо або скандальних дискусій на замовних ток-шоу. Людям потрібно, щоб ви пояснили їм свій план дій по відродженню їх життя. Дивлячись в очі, в очі їм на шустерах, та відповідаючи на їх запитання. Це єдина переможна стратегія. Саме на цьому історичному з’їзді я хочу запропонувати вам оновлений, ідеологічний маніфест нашої партії. Я прошу обговорити його, внести необхідні корективи та схвалити . Потім донести його суть до кожного українця.. Кожне із цих положень треба деталізувати, разом із інтелектуальними групами громадянського суспільства. Я впевнена, що цю робот у нам допоже зробити Юрій Луценко.

Крім того, з цієї миті, лише разом, єдиною партією, єдиною обєднаною командою мусимо розробити стратегію перемоги у 2015-ому році. Я маю чіткий, детальний план досягнення такої перемоги. Ми разом, крок за кроком, будемо його здійснювати. Парламентські вибори були першими спільним кроком. Наше сьогоднішнє об’єднання – це другий впевнений крок. І далі ми будемо рухатися стратегічно і послідовно, мужньо та без зайвої суєти.

Так, я зараз не можу бути поряд з вами, на мітингах, в парламенті, на нарадах та на з’їздах. Але я відчуваю ваше дихання разом із вами. Жорстко передчуваю зради та радію нашим спільним перемогам. Рухайтесь впевнено вперед, не допускайте протистояння всередині команди, приймайте всі рішення прозоро та колегіально на основі моральних стандартів та заради України. Будьте впевнені, що наш з’їзд – це не єднання перед розстрілом, а формування єдиної армії перед вирішальним переможним наступом на авторитарний режим Януковича.

Вірте. Європейська Україна буде, і за неї варто боротися

Слава Україні!”

Поділитися цією новиною з друзями
Залиште свій коментар

Жартома :-)

- Ви зрозуміли чому Путін продовжує називати українців БРАТами?
-Чому?
- Зверніть увагу на корінь БРАТи. Це він так натякає, що Україна має йому усе ВІДДАТИ.
----------------------------------------------
- Чув: "Країни "Великої сімки" зберуться у Гаазі"?
- А Путін?
- Його туди згодом ПРИВЕЗУТЬ.
----------------------------------------------
У Донецьку пройшов мітинг під гаслами «Янукович, Виходь!» і «Янукович, повернись!»
- Заманюють, - здогадався Янукович...

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2014 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: