ДЗВІН

Тулуб планує у Черкаському міськвиконкомі залишити лише своїх, – “УДАР”

Личко стПитання про переформатування Виконкому Черкаської міської ради вже давно назріло, адже показники їх роботи не влаштовують навіть Голову Черкаської ОДА Сергія Тулуба. Так вважає заступник голови міської організації політичної партії «УДАР» Дмитро Личко.

- Тепер фракції Партії регіонів вистачає голосів і без “Батьківщини”. Оскільки «регіонали» поповнились п’ятьма новими депутатами та їхня дружня депутатська група «Черкащани» збільшилась до тринадцяти осіб, тепер є депутатська більшість у сподвижників Януковича та Тулуба. – заявив Дмитро Личко. – Збулась мрія «героя України», тепер він «цар» в усій Черкаській області.

Тулуб не даремно задумав переформатувати склад виконкому черкаської міської ради таким чином, щоб у його складі залишились лише свої, а саме члени Партії регіонів, які на думку губернатора зможуть показати кращі показники роботи, ніж нинішній склад виконкому.

- Нам вже відоме прізвище нового найбільш ймовірного члена виконкому – перший заступник в.о. мера – Євген Влізло, він на цій посаді буде працювати замість Беззубенка. Доля ж діючого секретаря Віктора Білоусова поки що не відома. Млявістю його роботи теж не задоволені, але достойну заміну йому ще не знайшли, – повідомили з власних джерел в “УДАРі”.

В «УДАРі» глибоко розчаровані тим, що колеги по опозиції у виконавчому комітеті Черкаської міської ради не можуть вплинути на жодне із прийнятих рішень, однак відповідальність за бездіяльність у місті вони несуть разом із комуністами та регіоналами.

- Нам буде так само дуже прикро, якщо представників опозиції не буде у оновленому складі виконкому, тому ми бачимо лише один вихід – це перевибори мера Черкас та Черкаської міської ради 15 грудня та висунення єдиного опозиційного кандидата на цю посаду, – переконаний ударівець.

Однак, в «УДАРі» заявляють, якщо Верховна Рада України не призначить вибори в Черкасах до проведення саміту «Україна – ЄС» в Литві, то свого демократично обраного громадою міського голову черкащани побачать вже після Президентських виборів.

Поділитися цією новиною з друзями
1 усього коментарів до цього дописуПоказати ваші
  1. Відповіcти

    Не дивно, що після впихання влізла в мерію, тулуб не заспокоївся на цьому. Він буде продовжувати впихати своїх людей, до поки він не прибере владу в одні руки

Залиште свій коментар

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2013 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: