ДЗВІН

Тулуб назвав головного фальсифікатора виборів на 197 окрузі “вивіреним відбірним зерном”?

DSC_0031Перед законом всі рівні, але є і «рівніші» – цю нехитру народну мудрість вкотре демонструє обласний очільник Черкащини Сергій Тулуб: обласний осередок Партії регіонів, який він очолює, ще раз наочно довів, що дія законів України на його керівників не поширюється. Днями черкаські регіонали провели партійну конференцію. І воно б і нічого, якби не та обставина, що партійна засідачка відбулась у будинку облради. На думку лідерів опозиційних сил Черкащини це – чистої води корупція. Адже голова партії, який водночас є головою обласної державної адміністрації за згодою голови облради – регіонала Валерія Черняка, для партійних зборів використав державне приміщення, при чому у робочий час, зобов’язавши перейматись справами партії замість роботи ще й всіх голів райдержадміністрацій та міських голів області. Зрозуміло, що й відрядження цим чиновникам було відшкодовано аж ніяк не з партійної каси.

Цікавим був і зміст конференції. Партійне керівництво, а точніше Сергій Тулуб звітував про стан справ у сфері партійного будівництва. Червоною лінією у виступі звучала «тривожна» інформація про недостатню роботу щодо збільшення партійних лав. Губернатор і він же головний регіонал Черкащини давав «пранки» низовим структурам за те, що «із шістсот із гаком керівників освітніх закладів у Партії регіонів перебувають лише 164 особи, хоча у цій сфері працює понад дев’ять тисяч працівників». Серед керівників позашкільних навчальних закладів, яких близько півсотні, тільки троє мають партквиток Партії регіонів. Серед сімсот тридцяти трьох бібліотекарів регіоналів лише двісті сімдесят дев’ять. У музейній сфері взагалі ситуація «катастрофічна», із 44 керівників музейних установ ідеями ПР перейнялись тільки семеро. У 47-тисячній армії студентів членів ПР є тільки півтори тисячі. «Фюрер» був дуже невдоволений темпами партійного будівництва, мовляв, про яку політичну активність при таких «розкладах» можна говорить?

- Нам до рук потрапив цікавий документ – протокол партійної конференції Партії регіонів, де було коротко передано виступ «генсека»- губернатора Черкащини пана Тулуба, що поставив особливий акцент на питання про «нарощування кількості членів партії». Раніше, за совдепії боролись за нарощення поголів’я худоби, а тепер, виходить, борються за «нарощення кількості членів партії». Очевидно, маємо справу із черговим, ймовірно президентським призовом до лав партії влади. Президентська виборча кампанія вже розпочалась і Партія регіонів прагне розширити кількість членів, заганяючи до партії всіх кого може, від чиновників до прибиральниць. Якщо вірити заявам партійних керівників, незабаром кількість членів Партії регіонів перевищить кількість населення Черкащини, – зазначив координатор Ради опозиційних сил Черкащини, переможець парламентських виборів по 197 округу Леонід Даценко.

Але найбільше розвеселило опозиціонерів заслухане на партконференції ПР питання про формування резерву майбутніх членів виборчих комісій.

- Люди повинні бути вивірені, як добірне зерно, бо з полови сходить лише бур’ян. Саме так проголосив Сергій Тулуб, і я одразу подумав про голову Окружкому №197 Максима Онищенка, який працював на Партію регіонів і став ключовою фігурою у фальсифікації виборів по моєму округу у минулому році. Певне, саме з таких кадрів і формуватиме партія Тулуба свій «кадровий резерв», бо фальсифікаторів виборів так і не було покарано, а отже регіонали розраховують на їхні послуги і в майбутньому, – зазначив Даценко.

Андрій Продан
Поділитися цією новиною з друзями
1 усього коментарів до цього дописуПоказати ваші
  1. Відповіcти

    У Тулуба вже геть кришу знесло!!!!!!

Залиште свій коментар

Жартома :-)

После присоединения Крыма к России, образовалось новое государство - Крыссия.
Граждане будут называться «крыссияне»…
----------------------------------------------
Лавров:
- В Украине действует много вооруженных бандформирований!
- Откуда вы знаете?
- Так мы сами их засылаем…
----------------------------------------------
Если к вам в офис идут люди в масках с дубинками в руках, быстро надевайте маски, берите в руки бейсбольные биты и говорите, что здесь уже занято.

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2014 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: