ДЗВІН

Тролейбуси розбрату: «Азот» грошей на “рогаті автобуси” Черкасам не давав

TrolЧеркаський осередок партії “УДАР» в черговий раз постави перед міською владою Черкас скандального питання про тролейбуси.

- Нещодавно керівництво ВАТ «Азот» виступив із заявою про необхідність оприлюднення міською владою Черкас інформації про використання коштів, які вони надали до міського бюджету. Сума, як вони сказали, була бесприцидентною. Громада Черкас, як на нашу думку, повинна отримати повну і правдиву інформацію щодо цього, – повідомив лідер черкаського міського осередку Андрій Кондратенко.

Відповідь на закиди керівництва «Азоту» дав  міський голова Черкас Сергій Одарич під час традиційного понеділкового брифінгу.

- Дійсно була така заява керівництва ВАТ «Азот» про те, де ділись ті 30 мільйонів гривень, які вони давали місту на закупівлю тролейбусів. Я вже неодноразово надавав письмову відповідь керівництву ВАТ «Азот», але, бачу, мені доведеться давати відповідь ще й публічну. Немає ніяких їхніх 30 мільйонів. Керівництву «Азоту» треба усвідомити, що ніякою благодійністю вони не займаються. Вони здійснили взаємовигідну із містом операцію про придбання землі. Замість того, аби сплачувати від трьох до дванадцяти відсотків за оренду землі, вони сплачують один відсоток. Більше того, місто пішло їм на зустріч продавши землю за озвученою ставкою. Сума операції складає близько 109 мільйонів гривень, понад 80 мільйонів із якої «Азот» вже сплатив, за винятком тих десяти відсотків, що від загальної суми перераховується до державного бюджету. Дійсно на ці гроші ми хотіли придбати тролейбуси для Черкас, але у минулому році вітчизняні виробники тролейбусів через Антимонопольний комітет завалили оголошений і проведений містом тендер. І, внаслідок цього, тролейбуси придбати не вдалось. А отримані кошти місто витратило на капітальний ремонт дорожного покриття вулиць, – пояснив Сергій Одарич.

Крім того мер повідомив, що ті тролейбуси, які «Азот» закупив у Білорусі для Черкас, насправді Черкасам не підходять. Він намагався донести точку зору міста до керівництва «Азоту», але те голос мера не почуло і купило тролейбуси, базові моделі яких не відповідають умовам, визначеним містом. Зокрема, згадані тролейбуси не мають GPS-навігаторів, пристосувань для зняття оплати за проїзд із кредитних карток, системи кондиціювання та обігріву повітря у салонах. А за словами мера, такі тролейбуси Черкасам не підходять.

Мабуть, мер забув українську приказку про подарованого коня. Або приховує інші обставини, озвучувати які йому зі зрозумілих причин не з руки.

Андрій Продан
Поділитися цією новиною з друзями
Залиште свій коментар

Жартома :-)

Хроника событий: "По свидетельствам очевидцев, в Славянске "правый сектор" разбрасывал визитки Яроша и Коломойского..."
----------------------------------------------
Штирлиц шел по Славянску и ничто в нем не выдавало российского военного, кроме формы, купленной в любом магазине, автомата АК-100 и фразы "отойди за поребрик", которую он повторял к месту и не к месту...
----------------------------------------------
По статистике, 63% россиян поддерживают всё...

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2014 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: