ДЗВІН

Старікова впевнена, що на вибори 15 грудня люди прийдуть, бо втомилися від покращення

DSC_0493Депутат Черкаської обласної ради Наталія Старікова, яка керуватиме виборчою кампанією майбутнього кандидата в народні депутати по 197 округу Леоніда Даценка, впевнена, що перегони будуть важкими.

“Кампанія буде не легкою, однозначно. Можливо, навіть жорсткішою за минулорічну. Адже ми знаємо, які чинники призвели до відсутності результату парламентських виборів 2012 у проблемних округах. Це безвідповідальність і невиконання свої зобов’язань ЦВК і ОВК, злочинні дії правоохоронців, які працювали на залякування виборців і досі не довели до кінця розслідування порушень на виборах, це адміністративний тиск, підкуп і фальшування”, – сказала Наталія Володимирівна.

Утім, вона вона не схильна розділяти занепокоєння своїх колег з приводу можливої низької явки виборців на дільниці так званих проблемних округів 194 і 197 у день голосування 15 грудня.

“Я вірю в те, що виборці прийдуть і підтримають своє волевиявлення. Люди готові сьогодні відстоювати свої інтереси, захищати свої права, – підкреслила Наталія Старікова. – За минулий тиждень я проїхала 80% сіл Черкаського району, спілкувалася з людьми як депутат обласної ради. Я бачу, що вони хочуть змін, прагнуть до них! Бо ж проблеми залишаються одні й ті ж роками: школи закривають, їх доводиться відстоювати мало не з вилами в руках, реорганізовують лікарні, фактично нищачи медицину на селі, ФАПи поставлені на межу виживання з мінімумом медикаментів, немає транспорту, в селах люди сидять без роботи… І так по всій Україні. Я не знаю, де відбувається покращення, можливо, тільки у владних кабінетах і на графіках, але точно не в наших селах!”.

Варвара Горова
Поділитися цією новиною з друзями
1 усього коментарів до цього дописуПоказати ваші
  1. Відповіcти

    100% прийдуть і підтримають кандидата від опозиції ми виграємо вибори разом

Залиште свій коментар

Жартома :-)

Парламентські новини: "Партія регіонів виходить із себе"…
----------------------------------------------
П'яна компанія у кафе "Донбас" захопила заклад, оголосила його територію суверенною Донбаською народною республікою,.. вимагає від Путіна ввести російські війська та ящик горілки
----------------------------------------------
Оскільки у Донецьку "Сім'я" покришила не простий батон, а золотий, туди замість голубів злетілися яструби

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2014 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: