ДЗВІН

Автодорожники висипали на шляхи 14,5 тон соляно-піщаної суміші

1358944503_IMG_5917На поточну зиму автодорожники заготували 44 тисяч тон відсіву і піску та майже п’ять тисяч тон солі. На базі заготовленого авто дорожники виготовили 38 тисяч тон протиожеледної суміші. Як повідомив начальник відділу експлуатаційного утримання доріг Служби автомобільних доріг у Черкаській області Геннадій Андреєв, такої кількості матеріалів цілком достатньо для зимового утримання доріг. У період від початку зими автодорожники області висипали на шляхи 14,5 тисяч тон соляно-піщаної суміші. Куди можна було висипати стільки протиожеледної суміші, якщо снігу за вказаний період снігопадів майже не було?

Дмитро Чонка
Поділитися цією новиною з друзями
2 усього коментарів до цього дописуПоказати ваші
  1. Відповіcти

    Согласна с последним предложением-вопросом! КУДА насыпАли 24 (двадцать четыре!) вагона этой смеси, если и зимы-то ещё не было?))) Создалось такое впечатление, что всё, что сыпят на дороги (то ли это асфальт, то ли песок с солью) можно списывать тысячами тонн, ведь проверить это практически невозможно!

  2. Відповіcти

    Сиплють не просто так, а відповідно до регламенту зимового утримання доріг, контролюють його технічні інсектори служби, а щодо снігу – то його чистять, а посипають дороги під час ожеледиці. А волога погода і перехід температури через нуль градусів уже провокують її появу. 14,5 тис тонн за понад місяць – це не такі колосальні цифри, адже мережа доріг – 6 тис км!

Залиште свій коментар

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2014 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: