ДЗВІН

Раджу губернатору прозвітуватися про “покращення” там, де закрито школи і лікарні

На 26 квітня скликається чергова сесія Черкаської обласної ради. Очікується, що перед депутатським корпусом звітуватиме голова облдержадміністрації Сергій Тулуб.

SONY DSC Хочу звернути увагу на кілька моментів. По-перше, обласна рада вкотре порушує регламент. Лишилося менше 10 днів до сесії і депутати не досі не отримали матеріалів до сесії, зокрема, й самого звіту Сергія Тулуба. Хоча, за законом, всі матеріали повинні надходити нам не менш як за 20 днів до сесійного засідання. Припускаю, що й цього разу нам за пару днів роздадуть грубу книжку зі звітом. Чи вистачить цього часу, щоби ретельно проаналізувати його, дати фахову оцінку, підготуватися? Тобто, депутатів ставлять у такі умови, щоб унеможливити повноцінний процес обговорення доповіді губернатора. Зате в обласної влади з’являється можливість приховати від депутатів реальний стан речей. Прикро, але сценарій звіту Сергія Тулуба, передбачаю, знову буде таким: діаграми й графіки з показниками покращення, кілька хвалебних виступів депутатів із кишенькової провладної більшості, схвалення звіту цією ж більшістю, оплески, завіса.

Про що розповідатиме Сергій Борисович депутатам? Не сумніваюся, що про відкриття за три роки його губернаторства більше 4 тисяч об’єктів, про динаміку у виробництві в промисловості і сільському господарстві, створення нових робочих місць… Одним словом, про покращення й успішну розбудову нової Черкащини.

А я би радила йому, та й решті керівників з облдержадміністрації, облишити свої графіки, діаграми і показники і піти з затишних владних кабінетів до людей. Скажімо, до пенсіонерів – запитати в них, як вони умудряються виживати на пенсію у півтори тисячі гривень? До працюючих черкащан – поцікавитися, як можна прогодувати та мінімально забезпечити необхідним свою родину, заплативши при цьому ще й комуналку, за мізерні зарплати? До підприємців – хай вони розкажуть, під яким тиском їм доводиться працювати в області. Раджу проїхатися по селам і розповісти про закриття впродовж двох останніх років 22 шкіл, чи про те, що з 52 сільських лікарень залишилось 22, та й ті збираються реорганізовувати. Чи про те, що на Черкащині найвищий рівень безробіття в Україні: на одну вакансію претендує 167 безробітних. А рівень середньої заробітної плати в області нижчий за середньодержавний на 600 гривень.

За рейтингом авторитетного видання “Коментарии”, який базуються на показниках Держкомстату України, голова Черкаської облдержадміністрації Сергій Тулуб опинився на останніх сходинках. Це означає, що і ввірена йому область за рівнем соціально-економічного розвитку у 2012 році – одна з найвідсталіших на Україні. Черкащина увійшла в трійку відстаючих з динаміки будівництва, стала четвертою знизу за фінансовими результатами підприємств, п’ятою з кінця – за динамікою промисловості і темпам введенням в експлутацію нового житла. Зате Черкаська область – лідер із розкрадання коштів на будівництві і ремонті автошляхів. З нашого краю біжать інвестори (ми втратили “Бондюель”, “Верес” у Мошнах, маємо неприємну ситуацію в Черкасах з датським інвестором), бізнес задавлюють тотальним тиском контролюючих органів, міліція не в змозі забезпечити порядок і безпеку на мирних зібраннях громадян, у людей забирають права, в тому числі право голосу. Нема сумніву, відповідальність за те, що 300 тисяч черкащан з 194 і 197 округів лишилися без депутата, який представлятиме їх інтереси у Верховній Раді, теж лягає на плечі голови облдержадміністрації.

Я вважаю, що найкращою оцінкою діяльності обласної влади під керівництвом Сергія Тулуба є результати парламентських виборів. Дозволю собі нагадати, що лише 18% набрала Партія регіонів на Черкащині. Люди півроку тому показали цій владі “червону картку”, а керманичі вперто не бажають помічати цього, продовжуючи “покращувати” й “оптимізовувати” наше життя.

 

Поділитися цією новиною з друзями
Залиште свій коментар

Жартома :-)

- Ви зрозуміли чому Путін продовжує називати українців БРАТами?
-Чому?
- Зверніть увагу на корінь БРАТи. Це він так натякає, що Україна має йому усе ВІДДАТИ.
----------------------------------------------
- Чув: "Країни "Великої сімки" зберуться у Гаазі"?
- А Путін?
- Його туди згодом ПРИВЕЗУТЬ.
----------------------------------------------
У Донецьку пройшов мітинг під гаслами «Янукович, Виходь!» і «Янукович, повернись!»
- Заманюють, - здогадався Янукович...

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2014 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: