ДЗВІН

Прикордонники показали, де вчаться, що вміють, і з чим вони захищають кордон (фоторепортаж)

DSCF7193З нагоди Дня прикордонника та Дня журналіста, який через кілька днів відзначатимуть журналісти України, навчальний центр Державної прикордонної служби “Оршанець” провів для представників преси день відкритих дверей.

Працівники центру не без гордості показали журналістам недавно оновлені навчальні класи, оснащені за останнім словом техніки. Курсанти Центру (а він єдиний в Україні, який готує молодший склад працівників Державної прикордонної служби) навчаються на новітньому обладнанні. Вони за 6 місяців повністю опановують не лише основні навики необхідні для успішного несення служби, але й необхідні знання права та вміння працювати із суперсучасною апаратурою для виявлення порушників кордону, «липових» паспортів, тощо. На території центру є навіть точна копія пункту перетину кордону у натуральну величину, повністю об лаштована як справжня.

- Це для того, щоб курсанти отримували практичні знання, уміння та навики, у, так би мовити, в умовах, найбільш наближених до реальних, – пояснили офіцери – працівники центру.

Опісля екскурсії по території центру та його навчальних корпусах і музею, прикордонники показали журналістам той арсенал зброї та бойової техніки, за допомогою якої вони у будь-яку мить готові захистити кордони Вітчизни.

А за для більшого ефекту вони продемонстрували бойову міць своєї зброї, провівши стрільби бойовими набоями. Особливо глядачів із журналістського цеху вразила стрільба із крупнокаліберного кулемета БеТееРа та із гранатомета. Ляскало так, що аж вуха позакладало.

Однак між навчальною зброєю та табельною, із якою потім прикордонники заступають на службу, є певна різниця. Більшість курсантів носять у кобурі не пістолет, а його дерев’яний макет (тільки незначна частина курсантів носять списані пістолети Макарова). У центрі курсантів навчають методики ведення бою без зброї та зі стрілецькою зброєю, що є на озброєння Прикордонної служби. А є у них автомати АК 74 (калібр 5,45), снайперські гвинтівки Драгунова, на навчальному БеТееРі встановлено штатні кулемети – крупнокаліберний КПВТ та кулемет Калашникова танковий.

Не дивлячись на те, що як табельну зброю Служба використовує пістолети Макарова та український пістолет «Форт», оволодіння ж практичними навичками у стрільбі із пістолета відбувається за використання старих пістолетів «ТТ». Навіть при демонстрації стрільби для журналістів добряче «поношена» «тетешка» відмовлялась працювати у руках досвіченого інструктора.

Дмитро Чонка

DSCF7183

DSCF7137 DSCF7140 DSCF7142 DSCF7148 DSCF7154 DSCF7164 DSCF7165 DSCF7167 DSCF7181 DSCF7185 DSCF7198 DSCF7208 DSCF7210 DSCF7212

Поділитися цією новиною з друзями
Залиште свій коментар

Жартома :-)

Парламентські новини: "Партія регіонів виходить із себе"…
----------------------------------------------
П'яна компанія у кафе "Донбас" захопила заклад, оголосила його територію суверенною Донбаською народною республікою,.. вимагає від Путіна ввести російські війська та ящик горілки
----------------------------------------------
Оскільки у Донецьку "Сім'я" покришила не простий батон, а золотий, туди замість голубів злетілися яструби

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2014 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: