ДЗВІН

Помер черкаський ексгубернатор

Фото "Прочерку"

Фото “Прочерку”

Сьогодні близько сьомої ранку у себе вдома помер колишній губернатор Черкаської області Володимир Лук’янець. Про це «Прочерку» повідомили власні джерела.

Інформацію підтвердив головний лікар Черкаського онкодиспансеру Віктор Парамонов, де Володимир Лук’янець лікувався останнім часом.

– Це дуже мужня людина. За багато років хвороби він жодного дня не пролежав у нас у лікарні. Він приймав усе, що треба, і їхав на роботу. Намагався ні для кого не бути тягарем, – зазначив у коментарі «Прочерку» Віктор Парамонов. – Розумієте, у тій ситуації, в якій він опинився, він знайшов сили поєднували лікування, роботу і громадську діяльність. Ми його шанували і в нас з ним склалися гарні людські стосунки. До речі, він був патріотом Черкащини. Він багато читав, гарно знав історію і не лише вчорашню, а й історію 100-200 літньої давнини. Я був свідком, як він міг дискутувати на цю тему з фахівцями-істориками на рівних. Я віддаю йому велику шану.

Володимир Лукич народився 1956 року в селі Бакаєве Чорнобаївського району Черкаської області. У 1994 – 1995 роках був першим заступником голови Черкаської облдержадміністрації і голови обласної Ради народних депутатів. У 1995 – 1998 роках обіймав посаду заступника голови Черкаської ОДА. Керував облрадою із 1998 по 2001 роки. Очолював Черкаську облдержадміністрацію із 2001 по 2003 р. Після цього був генеральним директором державного підприємства «Златодар». Був депутатом Черкаської облради від «Народної партії».

Поділитися цією новиною з друзями
2 усього коментарів до цього дописуПоказати ваші
  1. Відповіcти

    Хороша , світла була людина. Справжній патріот УкраЇни і ЧеркаськоЇ землі та приклад для наслідування. Царство небесне. Співчуття рідним та близьким.

  2. Відповіcти

    Велика була людина. Царство небесне. Співчуття рідним та близьким.

Залиште свій коментар

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2014 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: