ДЗВІН

Події у Врадіївці – це діагноз українській владі! (Звернення учасників акції Об’єднаної опозиції Черкащини)

Перед початком пішої ходи на підтримку боротьби проти міліцейського свавілля учасники акції Об’єднаної опозиції Черкащини зробили заяву-звернення, яку пропонуємо до вашої уваги:

Повстала Врадіївка – повстане Україна!

Заява – звернення учасників акції Об’єднаної опозиції Черкащини

Події у Врадіївці – це діагноз українській владі, оскільки вона невиліковно хвора на корупцію та беззаконня.

Те, що відбулось у районному центрі Миколаївської області, коли люди у формі жорстоко зґвалтували жінку, стало тією краплею, яка переповнила чашу терпіння українців. Не залежно від їхніх політичних вподобань, вони щодня стикаються із неповагою представників органів влади та правопорядку до людини та до законів. Однак те відчуття демонстративної безкарності, з яким пішли на злочин врадіївські нелюди, вразило і сколихнуло всю країну.

dsc_5782_s

Об’єднана опозиція Черкащини висловлює повну підтримку жителям Врадіївки, які повстали проти свавілля міліціонерів та організували піший протест, прямуючи до столиці, щоб вимагати відставки міністра внутрішніх справ Віталія Захарченка.

Утім, ми розуміємо, що сьогодні не достатньо відкупитися від збуреного суспільства звільненням кількох міліціонерів чи чиновників, бо це не вирішує загальної проблеми. Сьогодні об’єктивно назріла загальнонаціональна переатестація не лише працівників міліції, а й всіх правоохоронних органів. Адже зрозуміло, що при громадській активності і приверненні уваги ЗМІ, Врадіївку можна знайти у кожній області України, бо це не випадковість, це – діагноз.

На політичну «Врадіївку» було перетворено вибори у так званих п’яти проблемних округах, коли міліція взяла активну участь у «зґвалтуванні» результатів волевиявлення громадян, громила виборчі дільниці та архіви з бюлетенями, а прокуратура та суди до сьогодні надійно кришують фальсифікаторів.

Ми наголошуємо, що причиною цієї невиліковної хвороби є не лише низькі зарплати міліціонерів, їхня соціальна незахищеність чи слабкий кадровий відбір. Головним чинником розкладу системи правоохоронних органів є режим Януковича, який перетворив міліцію, прокуратуру, СБУ, суди на каральні загони по знищенню своїх економічних чи політичних конкурентів та опонентів.

Ми переконані, що реформа правоохоронної системи можлива лише при зміні нинішньої антинародної влади, тому закликаємо всіх українців долучатись до акцій протесту, захищаючи власну честь і гідність та честь і гідність України.

Поділитися цією новиною з друзями
Залиште свій коментар

Жартома :-)

- Ви зрозуміли чому Путін продовжує називати українців БРАТами?
-Чому?
- Зверніть увагу на корінь БРАТи. Це він так натякає, що Україна має йому усе ВІДДАТИ.
----------------------------------------------
- Чув: "Країни "Великої сімки" зберуться у Гаазі"?
- А Путін?
- Його туди згодом ПРИВЕЗУТЬ.
----------------------------------------------
У Донецьку пройшов мітинг під гаслами «Янукович, Виходь!» і «Янукович, повернись!»
- Заманюють, - здогадався Янукович...

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2014 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: