ДЗВІН

Після розголосу у ЗМІ від блакитних «тулубівських» ялинок залишилося лише попелище

Резонансний розголос про те, що розкішні обкомівські ялинки дожили віка у Мошнівському лісництві, спровокувала владу «замести сліди», . Нагадаємо, що 11 жовтня місцеві журналісти стали свідками того, як елітні блакитні ялини, які повидирали за розпорядженням Тулуба, загинули.

IMG_64631

Проте вже сьогодні від загублених ялинок залишилося лише попелище. 12 мертвих дерев порізано, викорчувано і спалено. Як насмішка тепер пригадуються слова з прес-релізу облдержадміністрації, що ялини не буде втрачено. Однак не треба бути фахівцем, щоб зрозуміти, що 60-річне дерево не приживеться.

IMG_6663

Про те, що ялинки не мали жодного шансу вижити, розповідає і член Всеукраїнської екологічної ліги Сергій Шмиголь.

- Дерева викорчували, нікого не поінформувавши. Наша екологічна рада відразу висловилася проти таких дій. Ми провели екологічну інспекцію і виявили, що лише 2 дерева можна було замінити, решта були здоровими і в доброму стані. Ми попереджали, що такі великі дерева не приживуться, адже їхня коренева система сформована і у разі її пошкодження ялини були приречені на загибель, повідомив молодий еколог у коментарі «Про головне».

На місці 12 загублених ялин висаджено 12 молодих. Сподіваємося, що ці деревця спіткатиме краща доля, і рука Тулуба не знищить і їх.IMG_6654

Такими варварськими діями керівництво області нанесло величезні збитки екологічній системі міста. Символічним є те, що знищені ялини було висаджено 60 років тому у рік створення області. Привезено їх аж із Петербургу.

Цього року Черкащина святкує 60-річчя. Ялини, які пережили усіх обкомівських керівників, не пережили «донецького» губернатора, який робить із Черкас «степь донецкую». Читайте: «Тулубу гола Соборна площа нагадує «степь данєцкую»?»

 

Поділитися цією новиною з друзями
Залиште свій коментар

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2014 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: