ДЗВІН

Опозиція не повинна грати у нечисті ігри Партії регіонів. Ціль опозиції – перевибори мера і міської ради

DSCF3639Ситуація у Черкаській міській раді сьогодні, коли депутатський корпус більшістю голосів відправив у відставку лічильну комісію, виконком та усіх заступників міського голови, свідчить про те, що холодна війна між міським головою обласного центру Сергієм Одаричем та губернатором Сергієм Тулубом перейшла у гарячу фазу. Про це заявив координатор Ради опозиційних сил Черкащини Леонід Даценко.

“Ще вчора вони, як зайчики, разом перерізали стрічечки на відкритті торговельно-розважального комплексу “Любава”. Порозважались, а тепер пішли жорсткі політичні торги. Партія регіонів намагається перекласти відповідальність за своє бездарне керівництво містом на Одарича, і остаточно захопити владу. Адже у нас і секретар міської ради, і більшість виконкому, і заступники мера були регіоналами. При чому не просто регіоналами, а людьми Тулуба, які діяли виключно за вказівками із облдержадміністрації. Ми не знімаємо відповідальності із мера Черкас, адже він так само часто виконував вказівки із губернаторського кабінету”, – переконаний Леонід Даценко.

На думку опозиціонера, Тулуб так і не пробачив Одаричу “кидняк” на виборах міського голови, коли обставив висуванця Партії регіонів Євгена Влізла. Не подарувала обласна влада Одаричу і програшу висуванки Дмитра Фірташа Валентини Жуковської на минулорічних парламентських виборах. Адже, перконані у черкаських політичних колах, мер Черкас брав на себе зобов’язання провести Жуковську у депутати по черкаському округу, натомість вона з тріском програла опозиціонеру, депутату Черкаської міськради Миколі Булатецькому.

“Настав політичний момент помститись черкаському меру, і Партія регіонів ним скористалась. Чому за відставку проголосувала опозиція? Та тому, що це наша послідовна позиція: ми протягом двох останніх років вимагали відставки міського голови, виконкому та депутатського корпусу в цілому. Наші вимоги не змінились і сьогодні. Ми вважаємо, що разом із відставкою міськвиконкому рада має одночасно прийняти рішення про імпічмент Одаричу і про саморозпуск, оскільки депутатський склад не відповідає електоральним настроям городян, які більше 80% на минулорічних парламентських виборах підтримали опозиційні сили. Ми вважаємо, що треба іти на дострокові вибори до усіх місцевих рад області, включаючи облраду”, – наголосив Даценко.

Що ж до можливості створення у Черкаській міській раді нової більшості навколо “Вільних демократів” Сергія Одарича, то Даценко має великий сумнів у тому, що цей план може бути реалізований.

“Що таке “Вільні демократи” хтось може сказати? Це лише купка підлеглих Одарича та його родичі. Як кажуть в народі, три кривих “козла” і Манька руда”, – пожартував лідер опозиції, а серйозно додав, що сьогодні Партія регіонів реалізовує план по підготовці до президентських виборів, тож не піде на компроміси із гравцями, у вірності яких має сумніви.

“Партія регіонів зачищає політичний простір перед президентськими виборами, і їй не потрібні ненадійні ланки у владі. Одарич веде свою гру, а на такій стратегічній посаді, як мер Черкас, регіоналам потрібна стовідсотково віддана людина, яка забезпечить потрібний результат. Сьогоднішнє голосування синхронно із Партією регіонів є ситуативним. Однак я б не радив депутатам від опозиції надалі сідати грати із “донецькими” політичними шулерами. Головне гасло “донецьких”: гріх лоха не кинуть, а лохами вони вважають усіх, крім себе. Опозиція не повинна грати у нечисті ігри Партії регіонів, а має добиватись перевиборів мера і міської ради”, – підкреслив Даценко.

 

Поділитися цією новиною з друзями
Залиште свій коментар

Жартома :-)

Парламентські новини: "Партія регіонів виходить із себе"…
----------------------------------------------
П'яна компанія у кафе "Донбас" захопила заклад, оголосила його територію суверенною Донбаською народною республікою,.. вимагає від Путіна ввести російські війська та ящик горілки
----------------------------------------------
Оскільки у Донецьку "Сім'я" покришила не простий батон, а золотий, туди замість голубів злетілися яструби

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2014 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: