ДЗВІН

Одарич і Ко лякають підприємців «Мєлєю» і «Тулупчиком»

Image 2Недавно Інтернет-просторами мережі youtube бадьоро котився стьобний відео ролик під назвою «Діамантова закоти губа, або герої нашого часу» частина перша». У ньому автори, явно із табору Бродського-Одарича у знущальному тоні розповіли версію відставки Одарича із посади міського голови Черкас. Ролик створено із епізодів кінокомедії «Діамантова рука». Головні герої, чиї імена перекручені  від прізвищ відомих у Черкасах політиків та посадовців, ріжуть правду матку про «істинні причини та істинних замовників відставки Одарича». Серед них – «шеф Тулупчик», і Мєля, і Бєлотрусов, і цілком упізнавані Дєрьмовой, Бухгалтерецкий, Украдутский, Жоповская і Сісяєва (дві останні у першій частині «фільму» не з’являлись).

Як ми і передбачали, друга серія «Зактоигуби» не забарилась. На сцені з’явились Бухгалтерецький і Жоповська, які разом із «Мєлєю» сперечаються із приводу тролейбусів, які закупив для міста «Азот», але так і не передав. Мабуть Одаричу і Ко підтримка від Миколи Булатецького вже не  потрібна і вони, залишаючись вірними своїй натурі, нахабно зливають Булатецького в унітаз. Як це вони вже не раз робили зі своїми бізнес- та політичними партнерами раніше.

На високу художню і інтелектуальну цінність ні тексти, ні весь ролик, не тягнуть. Його творці напевне мають черкащан за ідіотів чи дикунів із племені «мумбо-юмбо». Бо і у першому і в другому епізодах своїх опонентів команда Бродського-Одарича зображує тупорилими хапугами, які сплять і бачать, як «пріжать к ногтю местних прєдпрєнімателей». Якщо не зраджує пам’ять, то найбілше у цій справі в Черкасах просунувся саме Одарич. Звичайно, другом місцевих підприємців екс-правитель Черкас та його столичний патрон не стали. Просто зараз їм, у боротьбі із опонентами конче потрібна місцевого бізнесу.

Андрій Продан

P.S. При бажанні, . У “Дзвоника” нема натхнення засмічувати власний хостінг цими “шедеврами”…

Поділитися цією новиною з друзями
Залиште свій коментар

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2013 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: