ДЗВІН

Черкаська мерія “героїчно” бореться із парканом на набережній, на який сама дала дозвіл

468645_560955163956697_2088633197_oТериторія набережної, розташована у мікрорайоні «Дахнівка» (неподалік третього причалу), віднедавна обнесена кількаметровим парканом. Тож нині дахнівчани позбавлені можливості вільного доступу до Дніпра та пляжу. Адже тепер це приватна територія. Ситуацію, що виникла у Дахнівці, на сайті МВК коментує перший заступник міського голови Віктор Беззубенко.

За його словами, земельна ділянка площею 16 гектарів була виділена приватній фірмі «Агрополіс» ще у 2003 році. А от дозвіл на забудову цієї земельної ділянки був наданий виконавчим комітетом Черкаської міської ради 25 грудня 2012 року.

Містобудівними умовами та обмеженнями цієї земельної ділянки передбачалось встановлення дерев’яних будиночків (без фундаменту), а також облаштування спортивних майданчиків та зон для відпочинку.

– Дозвіл по цьому рішенню був наданий з другої спроби. На першому засіданні виконкому, коли розглядалось це рішення, я був присутнім. Враховуючи те, що у нас дуже часто попирається законодавство і ви бачите, як несанкціоновано забудовується прибережна смуга, я був категорично проти цього рішення. А саме: проти того, щоб давати дозвіл на забудову. Тому що відчував – перше, що зроблять забудовники, отримавши такий дозвіл, – це відмежуються від людей. Мене довго на виконкомі переконували, що з одного та іншого боку буде парковка, зроблять проїзди, що там буде вільний доступ до води. Потім ця справа була відкладена на доопрацювання. І 25 грудня 2012 року у мою відсутність на засіданні виконкому було дано дозвіл цьому підприємству на початок забудови, – розповів Беззубенко.

За його словами, рішення виконкому є колегіальне. Воно має законну силу. І ПП «Агрополіс» має правові підстави здійснювати будівельні роботи. Але ця фірма не порадилась з жителями, перш, ніж розпочинати будь-які роботи. Тому громада категорично заперечує встановлення паркану і навіть вже збираються підписи на відміну цього рішення.

-Далі ми маємо бути послідовними: є виключне право прокуратури опротестувати наше рішення. Також сесія міської ради може скасувати рішення виконкому. Крім цього, є можливість подати до суду, і той скасує зазначене рішення виконкому. Але ми повинні діяти в рамках чинного законодавства. Треба з’ясувати з фірмою-забудовником, чим викликана поява паркану.

Думаю, що на найближчій сесії міської ради депутати вивчать це питання і буде прийняте відповідне рішення, – зауважив Віктор Беззубенко.

Поділитися цією новиною з друзями
Залиште свій коментар

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2013 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: