ДЗВІН

Обласний прокурор лякає черкаських євромайданівців криміналом

1363339647_484915_1_300Сьогодні на сайті Черкаської ОДА з’явилось звернення прокурора області Геннадія Дем’яненка із закликом до організаторів євромайдану не порушувати закон.

«Президент України неодноразово говорив про гарантування конституційного права громадян на вільне волевиявлення, за умови дотримання норм Закону. Це конституційне право людей, і завдання правоохоронних органів полягало у тому, щоб забезпечити реалізацію цього права. Проте хочу звернутися до всіх організаторів масових акцій – не підбурюйте людей на протиправні дії! Я зараз говорю про заклики про самовільне захоплення та штурму приміщень органів влади, блокування транспортних комунікацій. Це кримінальні злочини. Відповідними органами та службами фіксується кожен факт порушення Закону. І хто б їх не вчинив, буде відповідати згідно Закону! Генеральна прокуратура України проводить розслідування правомірності застосування спецзасобів співробітниками правоохоронних органів у м. Києві, перевищення ними службових повноважень та провокаційних дій окремих груп людей. У ході розслідування діям усіх учасників буде дана правова оцінка. Про перші результати слідства Генеральний прокурор України Віктор Пшонка повідомить на початку наступного тижня.

Я ще раз звертаюся до всіх учасників і організаторів масових акцій: не порушуйте Закон, не закликайте до захоплення приміщень, не провокуйте сутички. Окрема вимога до правоохоронців: мирні акції вашими зусиллями не повинні переростати у протистояння», – йдеться у зверненні прокурор області.

Із якого пальця обласний прокурор висмоктав інформацію про підготовку опозиціонерами штурму адмінбудівель, силовик не повідомив. Не відають про такі плани і опозиціонери. Як видно із подій на черкаському євромайдані, ніяких закликів до захоплення адмінбудівель опозиційні сили не висловлювали. Або прокурору щось наснилось, або він виконує вказівку Генпрокурора залякувати черкаських учасників Євромайдану.

Дмитро Чонка
Поділитися цією новиною з друзями
Залиште свій коментар

Жартома :-)

Парламентські новини: "Партія регіонів виходить із себе"…
----------------------------------------------
П'яна компанія у кафе "Донбас" захопила заклад, оголосила його територію суверенною Донбаською народною республікою,.. вимагає від Путіна ввести російські війська та ящик горілки
----------------------------------------------
Оскільки у Донецьку "Сім'я" покришила не простий батон, а золотий, туди замість голубів злетілися яструби

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2014 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: