ДЗВІН

На святкуванні 60-річчя Черкаської області губернатор дякував правоохоронцям і роздавав ордени й медалі

Помпезне святкування 60-ї річниці від дня народження області відгриміло у палаці «Дружба народів». Привітати Черкащину із ювілеєм прибули  Віце-прем’єр-міністр України Костянтин Грищенко, попередні керівники області та делегації із кількох іноземних держав.

408ab30265f303effcb3f9ffc6790298

Перед початком офіційної частини гостям і учасникам свята продемонстрували фільм про створення і генезис Черкаської області.

У святковій промові губернатор Черкащини Сергій Тулуб розповів про рекордний врожай зернових і інші успіхи у розвитку економіки краю, подякувавши аграріям, освітянам і правоохоронцям. Успіхи перших відчутні і помітні. А от за які такі заслуги слова губернаторської вдячності полетіли на адресу правоохоронців?  В області досі не розкрито жодне зі раніше скоєних замовних вбивств. Спускається на гальмах розслідування «бийжидівської» провокації. Тихо вмерли, або при смерті кримінальні провадження щодо брутальних фальсифікацій та порушень на виборах 2012 року у двох «проблемних» для влади виборчих округах – 194 і 197. Фальсифікатори, яких знають на Черкащині по-іменно і «по-фейсно», живуть спокійно. Претензій до них подякувані губернатором правоохоронці  не пред’являють.

Сівши всім задом у калюжу у сенсі розслідування злочинів, черкаські правоохоронці заробили прихильність Сергія Тулуба сліпим виконанням будь-яких його вказівок. Часто незаконних. Міліціонери розігнали у Черкасах мовний майдан і побили його учасників. Рішення суду, яке зобов’язувало їх розганяти майдан, не існує в природі. Міліціонери разом із бандюками-«тітушками» і посадовцями обласного осередку Партії регіонів неодноразово перешкоджали журналістам і депутатам облради від опозиції потрапити до сесійної зали ради. Міліціонери створювали соціальну напругу, не даючи підняти біля мерії Черкас прапора ЄС. І знову, жодного судового рішення чи заборони піднімати прапор Євросоюзу на флагштоці Черкаської міськради немає. Особливо правоохоронці прославились як «тулубоохоронці», коли охороняли підходи до будинку у Черкасах, в якому живе Сергій Тулуб. Міліціонери, а не хто інший, зірвали спробу у Черкасах показати фільм про Межигір’я, побивши опозиціонерам апаратуру.

Черкаська міліція, подякувана Тулубом тепер знає, що бути цепними псами губернатора – почесна місія.

Із нагоди свята губернатор Сергій Тулуб та Віце-прем’єр-міністр України Костянтин Грищенко на сцені роздали мішок державних, урядових та обласних нагород. Так що полку орденоносців та медалістів в області прибуло.

Андрій Продан
Поділитися цією новиною з друзями
Залиште свій коментар

Жартома :-)

Парламентські новини: "Партія регіонів виходить із себе"…
----------------------------------------------
П'яна компанія у кафе "Донбас" захопила заклад, оголосила його територію суверенною Донбаською народною республікою,.. вимагає від Путіна ввести російські війська та ящик горілки
----------------------------------------------
Оскільки у Донецьку "Сім'я" покришила не простий батон, а золотий, туди замість голубів злетілися яструби

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2014 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: