ДЗВІН

На опозиційного Червонослобідського сільського голову “наїхала” прокуратура

DSC_00141На території Черкаського району в межах Кременчуцького водосховища річки Дніпро знаходяться три родовища корисних копалин (піску): Митницьке, Черкаське та Змагайлівське. Їх охорона і питання дотримання законодавства при використанні природних ресурсів потребує постійної уваги органів контролю та місцевого самоврядування. Про це інформує прес-служба Черкаської міжрайонної екологічної прокуратури.

Цим відомством встановлено факт зловживання службовим становищем службовими особами одного з підприємств Черкаської області, що мало дозвіл на геологічне вивчення надр.

Натомість, у червні-липні поточного року за відсутності дозвільних документів на видобуток піску керівництвом підприємства було надано розпорядження провести такі роботи на землях водного фонду Дніпра у селі Червона Слобода Черкаського району з метою подальшої реалізації піску іншим суб’єктам господарювання.

Таким чином навколишньому природному середовищу спричинено збитки на суму 1,4 млн грн.

За вказаним фактом Черкаською міжрайонною екологічною прокуратурою 09.09.2013 відкрито кримінальне провадження за ознаками злочину, передбаченого ч.2 ст.364 КК України та здійснюється у ньому процесуальне керівництво.

Разом з тим, з метою усунення порушень законодавства про охорону та використання надр Черкаською міжрайонною екологічною прокуратурою внесено подання Червонослобідському сільському голові Миколі Коткові та керівникам відповідних контролюючих органів.

Поділитися цією новиною з друзями
Залиште свій коментар

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2013 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: