ДЗВІН

Керівництво Черкас звернулось до Уряду з проханням втрутитись у ситуацію щодо лімітів на природній газ

20131001162731У зв’язку з раннім похолоданням, опалювальний сезон у Черкасах цьогоріч розпочався раніше – з 30 вересня до тепла було підключено  заклади  освітньої та лікарняної сфери, а з 1 жовтня тепло почали отримувати жителі Черкас.

Насьогодні   100% дитсадочків, шкіл та лікарень міста опалюються.

За оперативними даними, без гарячого водопостачання сьогодні перебувають мешканці   6 будинків, тоді як минулого року в цей же період  таких   будинків (без гарячої води) було 43.

 В 15 будинках з   856 відсутнє  опалення(а це менше 1%), що зумовлено локальними  поривами в  самих будинках -  в квартирах та на стояках.

Нині аварійними службами вживається всіх заходів щодо ліквідації локальних поривів, заміни труб, інших видів внутрішньо будинкових робіт для того, аби в усіх багатоквартирних будинках Черкас було тепло.

Проте найбільшою загрозою  опалювального сезону в Черкасах є забезпечення міських котелень природнім газом – для  їх стабільної роботи в  осінньо-зимовий період Черкащині загалом потрібно 217, 2 мільйонів метрів кубічних  природнього газу, тоді як НАК «Нафтогаз України»  планує виділити лише 119, 9 мільйонів.

У зв’язку з цим у неділю, 6 жовтня, відбулося екстрене засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, що діє при міськвиконкомі.

Враховуючи важливість  та соціальну значимість проблеми, комісія вирішила звернутися до керівництва країни з проханням втрутитись у ситуацію щодо забезпечення природнім газом  котелень міста Черкаси  (лист до Прем’єр – міністра України М.Я. Азарова додається).

Також з метою недопущення надзвичайної ситуації в Черкасах, комісія вирішила:

- заборонити ПАТ «Черкасигаз» вживати будь – які дії, пов’язані з відключенням об’єктів теплопостачання

- прокурору міста Черкаси перевірити законність можливого відключення об’єктів теплопостачання КПТМ «Черкаситеплокомуненерго» та ВП «Черкаська ТЕЦ «Черкаське хімволокно» працівниками ПАТ «Черкасигаз»

- начальнику УМВС України в Черкаській області організувати охорону об’єктів теплопостачання міста , аби унеможливити їх відключення від газових мереж.

Зауважимо, що ні КПТМ «Черкаситеплокомуненерго», ні ВП «Черкаська ТЕЦ» не мають заборгованості за спожитий газ перед НАК «Нафтогаз України» понад різницю в тарифах.

 Всі котельні міста працюють у встановленому режимі, і якщо газопостачання зупиниться, то  повторний запуск системи можливий лише через декілька днів, що призведе до соціальної напруги та надзвичайної ситуації в місті.

Поділитися цією новиною з друзями
Залиште свій коментар

Жартома :-)

Хроника событий: "По свидетельствам очевидцев, в Славянске "правый сектор" разбрасывал визитки Яроша и Коломойского..."
----------------------------------------------
Штирлиц шел по Славянску и ничто в нем не выдавало российского военного, кроме формы, купленной в любом магазине, автомата АК-100 и фразы "отойди за поребрик", которую он повторял к месту и не к месту...
----------------------------------------------
По статистике, 63% россиян поддерживают всё...

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2014 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: