ДЗВІН

Канівська та смілянська “феміди” наштампували тринадцять однакових рішень по євромайданівцям – арешт

Канівський міськрайонний суд засудив шістьох євромайданівців, затриманих у Черкасах у ході протестної акції біля облдержадміністрацією, до 60 днів тримання під вартою.

Два місяці арешту вони проведуть, чекаючи результатів розслідування порушених кримінальних справ. Таку міру запобіжного заходу суди обрали практично всім затриманим під ОДА, чиї справи розглядалися сьогодні в Черкасах, Смілі, Чорнобаї.

4845

У Каневі один із суддів навіть не давав слова захисникам і родичам, а просто зачитував із листочка рішення.

Увесь час, поки тривало засідання, під вікнами суду заклики “Дітям волю!” і “Ганьба!” кричало кілька сотень канівчан. Але судді все одну виконали цю ганебну місію стосовно активістів…

Не “пасла задніх” сьогодні “феміда” і у Смілі. Чергову порцію рішень під копірку видав тутешній міськрайсуд, де завершилися засідання з приводу обрання міри запобіжного заходу для 7 затриманих під Черкаською ОДА в ніч на 24 січня. Всім обрано 2 місяці тримання під вартою.

Перелік осіб, по яким завершився суд у Смілі, опублікував на своїй сторінці в фейсбуку керівник УДАРу в області Віталій Ілляшенко.

“Ємельянов Тімур Васильович, 06.06.1990 р.н.; Ілященко Олександр Миколайович, 1975 р.н.;  Сушер Віталій Віталійович; Коваленко Олег Віталійович, 30.07.1992 р.н.; Вальчук Сергій Анатолійович, лікар, 11.11.1985 р.н.; Коргут Ярослав Володимирович, 15.02.1995 р.н.; Харай Володимир Володимирович, 14.07.1989 р.н. Всі затримані проживають в Черкасах, не розумію навіщо їх було везти у Смілу?

Ганьба тому судді, який у Смілі прийняв таке рішення, думаю, наступить незабаром, оскільки під судом побувало за сьогоднішній день більше 500 смілян, – написав Ілляшенко. – Під час засідання суду були присутній наш кваліфікований адвокат, суддя сиділа як зомбі, відкинула всі доводи, оскільки рішення заготовлене та подане згори”.

Варвара Горова
Поділитися цією новиною з друзями
Залиште свій коментар

Жартома :-)

Парламентські новини: "Партія регіонів виходить із себе"…
----------------------------------------------
П'яна компанія у кафе "Донбас" захопила заклад, оголосила його територію суверенною Донбаською народною республікою,.. вимагає від Путіна ввести російські війська та ящик горілки
----------------------------------------------
Оскільки у Донецьку "Сім'я" покришила не простий батон, а золотий, туди замість голубів злетілися яструби

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2014 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: