ДЗВІН

Хто “кришує ” злочинців від влади?

IMG_5848-e1378470985222-300x237
Шостого вересня наша громадська організація “Воля ХХІ” долучилася до акції, що ініціювала в Черкасах перед будівлею ОДА Черкаська організація ВО “Свобода”. Захід був реакцією на дві кричущих події – бездіяльність та “без’язикість” нашої влади на трагічний інцидент, що стався в Азовському морі з українськими рибалками та “кришування” місцевою регіональною владою злочинів, які скоюють свої, знову ж таки, регіональні посадовці. Як відомо, такі злочини залишаються безкарними. Зокрема, 2 червня, після святкування в Дня міста, регіонал, заступник Голови Черкаської ОДА Вадим Береза майже опівночі на автомобілі збив жінку на пішохідному переході в Черкасах і втік з місця пригоди. Від отриманих травм 32-річна Лариса Ткаченко померла на місці. Винуватця було затримано в іншому районі міста пізніш.
За це губернатор С.Тулуб покарав винуватця переводом в Управління освіти та науки ОДА на посаду головного спеціаліста. У серпні депутати міської, обласної рад зверталися до компетентних органів за інформацією про стан справ, на що отримали відповідь: “Справа по ДТП за участі тодішнього чиновника Черкаської ОДА Вадима Берези закрита із формулюванням “за відсутністю складу злочину”.
Тож, не дивлячись на холодну та дощову погоду, до будівлі ОДА зійшлося близько 50-ти чоловік – представників ВО”Свобода”, “Батьківщина”, “УДАР”, громадських організацій. Виступили представники цих політичних партій.
Надали на цій акції опозиційних сил слово й мені, як керівникові ГО “Воля ХХІ”. У своєму виступі я говорив про те, що не треба з іронією та невірою сприймати декларації регіоналів, що, мовляв, будують вони нову Україну. Адже ми вже повинні б переконатися, що так, насправді вони намагаються побудувати нову Україну, де уряди та президенти будуть мовчки спостерігати за зазіханнями північно-східного сусіда на суверенітет нашої держави, де посадовці, які порушують закон, скоюють кримінальні злочини, будуть безкарними. Інше питання – чи потрібна нам така нова Україна? Чи, може, все ж ми в силах відстояти Батьківщину і відсторонити від управління країною таких от владців та кришувальників злочинців?
Погода не дозволяла проводити акцію довго і на завершення мітингу його учасники прикріпили на двері ОДА ось такий плакат:

Поділитися цією новиною з друзями
Залиште свій коментар

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2014 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: