ДЗВІН

Гриценко закликав захищати людей зі зброєю в руках, але не нападати (відео)

grАнатолій Гриценко пропонує посилити присутність депутатів на Майдані, а всім, хто має зброю, – ставати на захист людей зі зброєю, але не застосовувати її першими.

План дій, який передбачає такі кроки, він опублікував у своєму блозі на “Українській правді”.

“Справедливі й абсолютно обґрунтовані вимоги Майдану влада задовольняти не збирається, вже третій місяць поспіль. Навпаки, своїми діями влада провокує дальше загострення конфлікту”, – зазначає він.

В умовах загрози “зачистки” Майдану Гриценко пропонує лідерам трьох опозиційних фракцій спільно зі Штабом спротиву:

1) Припинити вважати (називати публічно) людей на Грушевського провокаторами.

2) Включити до Штабу спротиву командирів опору на Грушевського, відповідальність покласти на Андрія Парубія (іншим у Штабі вони не довіряють).

3) Посилити Автомайдан народними депутатами, на їхніх власних автомобілях.

4) На випадок загрози штурму Майдану забезпечити, щоб усі опозиційні депутати стояли в першому ряду захисників Майдану. Вивести з Майдану жінок, крім лікарів і журналістів.

5) Забезпечити на імовірних напрямах штурму Майдану автомобілі зі звукопідсилювачами для управління обороною Майдану. Підготувати запасний комплект мегафонів, на випадок знищення машин. Визначити авторитетних людей, із досвідом військового керівництва, здатних управляти і брати відповідальність за дії тисяч людей в умовах штурму Майдану.

Автомайдану він пропонує відслідковувати переміщення спецпідрозділів МВС і інформувати Штаб спротиву про ознаки концентрації сил проти Майдану, виявляти бандитів тощо.

“Всім, хто має легальну вогнепальну зброю, в першу чергу народним депутатам, генералам і офіцерам запасу, з досвідом війни в Афганістані та участі в миротворчих операціях, ветеранам спецназу Збройних Сил та інших силових структур, працівникам приватних охоронних структур, журналістам, усім відповідальним громадянам – в разі небезпеки стати на захист людей зі зброєю“, – закликає Гриценко.

Але він вимагає дотримуватися правил застосування зброї, насамперед: “Не застосовувати зброю першим – забороняю категорично. В разі, якщо бандитів, які створюють загрозу життю людей, можна зупинити від злочину іншими засобами фізичної протидії – зброю не застосовувати”.

“В разі, якщо інші засоби протидії не гарантують захисту життя людей, проти бандитів застосовується вогнепальна зброя. Перший постріл – попереджувальний у повітря, наступні – по ногах бандитів. В разі, коли напад на людей здійснюється стрімко і часу на попередження немає, – стріляти одразу по ногах“, – уточнює Гриценко.

“В разі, якщо бандити застосовують проти людей вогнепальну зброю – стріляти по них без попередження. Стріляти на смертельне враження, в голову чи верхню частину тіла – забороняю, за будь-яких умов”, – наголошує він.

Гриценко забороняє застосувати зброю, якщо “бандит піднімає руки догори або іншим чином подає сигнал про припинення злочинних дій”, а закликає затримувати й виводити тих, хто вдається до насилля проти “майданівців” без насильства.

“Якщо бандити підуть нищити Майдан і вбивати людей – стоятиму поряд з Вами. У першому ряду. І стрілятиму по бандитам першим із Вас”, – пообіцяв Гриценко.

“Українська правда”
Поділитися цією новиною з друзями
Залиште свій коментар

Жартома :-)

- Ви зрозуміли чому Путін продовжує називати українців БРАТами?
-Чому?
- Зверніть увагу на корінь БРАТи. Це він так натякає, що Україна має йому усе ВІДДАТИ.
----------------------------------------------
- Чув: "Країни "Великої сімки" зберуться у Гаазі"?
- А Путін?
- Його туди згодом ПРИВЕЗУТЬ.
----------------------------------------------
У Донецьку пройшов мітинг під гаслами «Янукович, Виходь!» і «Янукович, повернись!»
- Заманюють, - здогадався Янукович...

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2014 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: