ДЗВІН

Фашисти проти фашизму? Бджоли проти меду?

getImage

Терміново передаю щойно почуте від очевидця-бюджетника.

Як відомо, провладні структури готують на противагу завтрішній акції у Києві  “Вставай, Україно!”,  свій “антифашистський мітинг”.
Також нам з ранку стало відомо, що сьогодні  з регіонів заборонено на завтра до 15-00  виїзд на Київ маршрутних автобусів, а потягів з сьогоднішнього вечора.
У цей же час по усіх райдержадміністраціях Черкаської області (не виключаємо і решту областей, але пишу про Черкаську, бо це розповідь очевидця) є наказ збирати учасників на “антифашистський мітинг”. Приміром, по Черкаській РДА наказано зібрати не менш як 160 чоловік. Очевидець: “Хто погоджується, відразу ж повинен записатися, а хто ні – терміново зобов’язаний з’явитися до керівництва РДА “на килим”. Збір біля РДА о 2-15 ночі. Виїзд вже збірної від усієї області з плоші Богдана Хмельницького о 3-00. Від області вирушає у супроводі ескортів ДАІ колона з 30 автобусів. Кожному “антифашистові” обіцяна оплата у сумі 100 гривень.
Аналогічну історію я почув годину тому від працівниці одного з торгівельних закладів Черкас: “Я ледве відмовила свою стареньку маму їхати завтра до Києва на антифашистський мітинг, куди її запросили представники компартії. Обіцяли 100 гривень заплатити та погодувати. То я їй сказала, мовляв, дам тобі ці 100 гривень, тільки не їдь, мамо”.
Зрозуміло, що ця акція організована згори. Однак, чи розуміє Янукович (по Черкаській області – Тулуб) наслідки того, що він випускає цього штучного гомункулуса? Правлячий режим вирощує небезпечного мутанта, те, що абсолютно не притаманне українцям.
Закінчу цитатою О.Соскіна: “Тому особи, які сьогодні формують провокації, так звані антифашистські марші – це вороги України. Якщо їм щось тут не подобається – нехай виїжджають з України до своїх московських господарів. Тут їм не місце, адже їхня діяльність спрямована на досягнення однієї мети – знищення України. Це послідовники Сталіна і Кагановича, які сьогодні продовжують здійснювати геноцид проти українців. А, як відомо, Сталін знищив українців набагато більше ніж Гітлер, це два ката українського народу, і невідомо, хто з них був страшнішим україножером. Але очевидно, що головним ворогом України завжди була Московія, в тому числі московські комуністи-більшовики, які масово знищували  українців.

Тому кияни і громадяни України повинні дати гідну відсіч 18 травня провокаторам та україножерам. Треба раз і назавжди вичистити їх з терен нашої держави. Україна повинна вилікуватися від комуністичної кадебістської хвороби. Врешті-решт треба зробити те, що зробили інші посткомуністичні країни – провести люстрацію агентів КДБ і вищої комуністичної номенклатури. Це має бути головне завдання всіх патріотичних, національних, здорових проєвропейських сил»

Поділитися цією новиною з друзями
1 усього коментарів до цього дописуПоказати ваші
  1. Відповіcти

    Мухи отдельно. котлеты – отдельно.
    Цель власти – расколоть и перессорить украинцев. Это – понятно, на то и бандота.
    Но КАКИЕ нахрен, извините, мне враги 70-летние ветераны и затурканые бюджетники, которых кое-кто из зажравжихся господ гоп-позиционеров призывает депортировать?! Сталин и Бандера – одинавково кровожадные ублюдки. И ВРАГИ народа, ВРАГИ Украины – те. кто их протухшие имена использует как повод для раскола, чтобы хватануть политдивиденды и пристроиться к корыту. Такое впечатление ,что провокаторы раскола – ПО ОБЕ стороны баррикад.

Залиште свій коментар

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2013 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: