ДЗВІН

Депутати Черкаської міської ради вирішили “відсидітися”?

DSC00661Чергова сесія Черкаської міської ради, яка  згідно повідомлень на офіційному сайті ради, мала відбутися сьогодні зранку, скасована.

За інформацією відділу ради, в ході вчорашнього попереднього обдзвону депутатів на стосовно присутності на засіданні виявилося, що багато з них не зможуть бути на сесії.

“Через виробничі причини, хвороби… Також депутати опозиції і Партії регіонів виявили намір поїхати в Київ у зв’язку із вкрай напруженою ситуацією. З’ясувалося, що свою присутність підтвердило 23 депутати. Тоді як кворум – 31″, – розповіла речниця секретаря міськради Юлія Крапива.

Депутат Наталія Коваленко з “Батьківщини” впевнена, сесія зірвана через фракцію Партії регіонів.

“Припускаю, що це провладна більшість у міській раді вирішила не брати участь у роботі сесії. І щоб завтра, втретє, не демонструвати громаді, хто не прийде на сесію в важкі для України часи,  вирішили зазделегідь всіх повідомити, що сесія не відбудеться, – прокоментувала Коваленко. – Звичайно, вони знали, що опозиція збиралась завтра на сесії вшановувати пам”ять загиблих на Грушевського, робити Заяву з приводу останніх подій в Києві, ініціювати Звернення до ВР з вимогою скасування законів від 16.01.2014, отже фракціям ПР та  ”Черкащан” довелось би демонструвати свою позицію… Думаю, це і стало причиною № 1 для зриву сесії”.

З колегою солідарний і “вільний демократ” Володимир Шиятий:

“Хлопцям відсидітись треба, ніс по вітру потримати, щоб знати який головний убір одягати: чи шахтарську каску, будьонівку, бриля чи козацьку шапку”…

Варвара Горова
Поділитися цією новиною з друзями
Залиште свій коментар

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2014 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: