ДЗВІН

ДАІ влаштувало пастку для авто, що везло медикаменти на Майдан

20120820153809Як повідомлялось раніше “Прочерком”, працівники ДАІ на Золотоніському КП під усіма можливими надуманими приводами намагаються не дозволити жодній автомашині, яка везе активістів, продовжити рух у напрямку столиці.

Зараз же ми отримали телефоном інформацію, що і на правобережному шляху до Києва в районі повороту траси на Миронівку міліціянтами знову зупинений автобус з медикаментами та продуктами для протестувальниками Майдану, який увечорі намагалися заблокувати черкаські правоохоронці біля Соборної площі, про що “Дзвін” розповів у попередньому допису.

Справа дійшла до втручання народного депутата Леоніда Даценка, який особисто вів переговори телефоном із очільником працівників міліції на місці події. Той запевнив, що незабаром бус разом із вантажем і пасажирами буде звільнено.

Проте на момент виходу цієї статті, авто усе ще стоїть заблоковане, а активісти, які їхали ним на Майдан переписують дані з посвідчень міліціянтів та передають їх журналістам та своїм однодумцям у Києві.

Влад Брова
Поділитися цією новиною з друзями
Залиште свій коментар

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2014 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: