ДЗВІН

Черкаську КДЮСШ №2 оцінили на всеукраїнському рівні

6 001Високі спортивні результати вихованців черкаської КДЮСШ №2 оцінили на всеукраїнському рівні, інформує прес-служба мерії. За сумою балів наша школа очолила рейтинг дитячо-юнацьких спортивних шкіл України у 2012 році. Як наголошує директор закладу Ірина Дудник, це визнання спонукатиме тренерів й учнів й надалі здобувати неабиякі медалі не лише в національних, а й на міжнародних змаганнях.

– Як довго школа не отримувала подібних нагород?

– Два роки поспіль ми посідали третє місце у всеукраїнському рейтингу. Цього разу нам вдалося впевнено вийти у лідери. А от працює заклад з 1969 року.

– На які здобутки навчального закладу звертало свою уваго Міністерство під час оцінювання претендентів?

– До рейтингу враховувалися найвищі результати виступів спортсменів на чемпіонатах України, Європи та світу, Кубках світу та Олімпійських іграх.

– Хто зі спортсменів допоміг школі посісти таке почесне місце?

– Найбільше очків школі принесли кульові стрільці та фехтувальники. Зараз найрейтинговішими спортсменами є кульовий стрілець Владислав Панченко, фехтувальниця Марина Семенько, котрі є призерами чемпіонатів світу. Виділю Сергія Куліща – учасника Олімпійських ігор у Лондоні, а також бронзового призера з кульової стрільби Перших Юнацьких Олімпійських ігор у Сингапурі.

– Які саме спортивні дисципліни вивчають у школі?

– Ми навчаємо близько 300 дітей у різних вікових групах. Загалом це учні від 9 до 23 років. У школі розвивають стрільбу кульову, стрільбу з лука, фехтування, велоспорт та триатлон.

– Чи вистачає тренерів?

– Зараз у нас працює 11 тренерів, серед яких троє заслужених. Це Людмила Шкалікова – тренер з фехтування, Віктор Нагній та Наталя Чепурна – з кульової стрільби. Більшість наставників – це наші колишні вихованці, котрі діляться з учнями не лише спортивними уміннями та навичками, а й набутим досвідом на міжнародних стартах. Скажу, що тренерів зараз знайти дуже не просто.

– Які основні завдання зараз ставить перед собою школа?

– Ми хочемо залучити до навчання якомога більше дітей. Для цього протягом останніх років намагаємось популяризувати спорт у місті. Прикладом є участь у Ярмарку спорту. Також не остання річ – це оновлення матеріальної бази, спортивного інвентарю. Ми проаналізували, що після фінансових надходжень у розвиток школи за минулі два роки, наші вихованці почали посідати призові і чемпіонські місця не лише на українських, а й на міжнародних турнірах. Тому, сподіваємося, що і цього року ми матимемо позитивні підсумки.

Поділитися цією новиною з друзями
1 усього коментарів до цього дописуПоказати ваші
  1. Відповіcти

    Дуже добре що нашу школу оцінили на всеукраїнському рівні. Я пишаюсь що спорт в нашій області на на й вищому рівні це показала відзнака.

Залиште свій коментар

Жартома :-)

Парламентські новини: "Партія регіонів виходить із себе"…
----------------------------------------------
П'яна компанія у кафе "Донбас" захопила заклад, оголосила його територію суверенною Донбаською народною республікою,.. вимагає від Путіна ввести російські війська та ящик горілки
----------------------------------------------
Оскільки у Донецьку "Сім'я" покришила не простий батон, а золотий, туди замість голубів злетілися яструби

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2014 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: