ДЗВІН

Черкаського “свободівця” вразила щирість Євромайдану

DSC_0039Акція на підтримку євроінтеграційного курсу України 22 листопада в Черкасах стала, поврівняно зі схожими заходами в інших містах України, однією з найбільших. У цьому переконаний керівник обласної організації ВО “Свобода” Юрій Ботнар.

“Черкащина абсолютно чітко показала свій вибір. Після того питань просто не залишилося”, – зауважив Ботнар, додавши, що всі намагання черкаських регіоналів зірвати захід опозиції не мали успіху.

“Намагалися вчинити якусь провокацію, але черкаська громада її досить ефективно припинила, – сказав “свободівець”. – Для мене регіонали, знаєте, як тварини: я їх не розрізняю по іменах і прізвищах”.

Юрій Ботнар зізнається, що Євромайдан у Києві 24 листопада справив на нього велике враження, насамперед щирістю учасників акції.

“Я побачив силу-силенну людей. За той час, скільки я цікавлюся політикою, скільки на масових заходах не бачив – це була величезна ріка людей, за 100 тисяч, в яку просто всі вливалися і йшли. З регіонів не так багато побачив поприїжджало. Але вони приїхали попри те, що автобуси не пускали, зупиняли ДАІшники. Я побачив там щирих людей, – підкреслив “свободівець”. – Важливо туди їхати. Мінятися вахтовим методом. Сьогодні виїжджає кілька груп з черкаської “Свободи”, поїду і я”.

Варвара Горова
Поділитися цією новиною з друзями
Залиште свій коментар

Жартома :-)

Парламентські новини: "Партія регіонів виходить із себе"…
----------------------------------------------
П'яна компанія у кафе "Донбас" захопила заклад, оголосила його територію суверенною Донбаською народною республікою,.. вимагає від Путіна ввести російські війська та ящик горілки
----------------------------------------------
Оскільки у Донецьку "Сім'я" покришила не простий батон, а золотий, туди замість голубів злетілися яструби

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2014 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: