ДЗВІН

Черкаські регіонали передумали сваритись із Одаричем?

f39783a66f5b4ad75ae32c5f503257b4Найрезонанснішою подією тижня, що минув безсумніву був антимерівський путч у Черкаській міськраді. Йдеться про голосування більшості депутатів за відставку чинного виконавчого комітету ради. І путчисти і атакований мер і представники опозиції роздавали коментарі на право, і на ліво. Проте чітку позицію висловили лише представники опозиції. Вони послідовно ведуть боротьбу за відставку нинішнього мера, якого вважають чине найбільшим злом для громади обласного центру. Позиція проста і чітка – відставка виконкому, оголошення імпічменту меру і нові вибори міськради і міського голови. Йти у міську владу за наявної переваги партії влади опозиціонери вважають недоцільним.

А от у лавах регіоналів не те, що чіткої, жодної позиції щодо найближчого майбутнього немає. Більше того, серед них спостерігається сум’яття. Одні регіонали за відставку а ті, що при владі, налаштовані не так вже й категорично. Позицію «поміркованих» виклав перший заступник міського голови Черкас, член Партії регіонів Віктор Беззубенко. Він переконаний, що у заяви про неефективність виконавчого комітету – суто політичні, які не мають жодного економічного підґрунтя, а рішення про відставку виконкому не містить конкретики. Ось цитата із його коментарів, даних сайту «Прочерк»:

- Там не було чіткого акценту. У ньому були посилання на якісь рішення ще минулих виконкомів… Я хотів би почути якусь конкретику, з прикладом, яке рішення було ухвалене не на користь громади міста. А так… усе сказано на загал. Я хотів би, щоб ці дві політичні сили – «вільні демократи» та Партія регіонів – продовжили і далі співпрацювати. Сподіваюся, вдасться досягнути компромісу, адже у багатьох питаннях ми маємо спільне бачення, – прокоментував він.

Дмитро Чонка
Поділитися цією новиною з друзями
Залиште свій коментар

Жартома :-)

Хроника событий: "По свидетельствам очевидцев, в Славянске "правый сектор" разбрасывал визитки Яроша и Коломойского..."
----------------------------------------------
Штирлиц шел по Славянску и ничто в нем не выдавало российского военного, кроме формы, купленной в любом магазине, автомата АК-100 и фразы "отойди за поребрик", которую он повторял к месту и не к месту...
----------------------------------------------
По статистике, 63% россиян поддерживают всё...

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2014 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: