ДЗВІН

Черкаські профспілки в числі тих, хто виганяє “майданівців” на вулицю

DSC_0004Федерація профспілок України відмовилася продовжити договір оренди для перебування в їхньому приміщенні мітингувальників і вимагає виселитися до 30 грудня.

За таке рішення на закритому засіданні проголосували усі, крім Івано-франківського, Тернопільського та Львівського профоб’єднань, йдеться в сюжеті ТСН.

Виселення мітингарів пояснюють тим, що не домовлялися, щоб приміщення виконувало роль готелю, побоюються пожеж, отруєнь та епідемій. Після санітарно-технічної обробки 8 січня керівництво профспілок хоче вийти на роботу уже в свою будівлю.

У разі непослуху, подадуть до суду і, якщо буде силовий тиск, знайдуть спосіб охорони, заявив голова Федерації профспілок.

Зі свого боку народний комендант Будинку профспілок, з яким укладено договір оренди, Степан Кубів, про це рішення дізнався від журналістів, перебуваючи у відрядженні. Телефоном повідомив, що виселятися без належного оформлення документів і рішення народного віче – ніхто не буде. Більше того, опозиційні депутати мають намір на час новорічно-різдвяних свят влаштувати в Будинку профспілок громадські приймальні.

Варвара Горова
Поділитися цією новиною з друзями
Залиште свій коментар

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2014 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: