ДЗВІН

Черкаські опозиційні політики зіграли благодійний футбольний матч заради хворої дитини

OLYMPUS DIGITAL CAMERAВчора черкаські опозиціонери зіграли благодійний футбольними матч, організований у підтримку хворої трирічної черкащанки Ганни Гінкул. Основна гра між командою партії «УДАР» та командою з представників інших політичних сил і фракцій завершилась дружнім рахунком 9:9, проте по пенальті останні перемогли з рахунком 3:1.

Попри те, що ініціаторами спортивного заходу виступили «УДАРівці», участь у ньому взяли представники “Батьківщини”, депутати черкаської міськради фракції «Черкащани» та громадські діячі. Гра тривала 50 хвилин. Поки політики на футбольному полі боролись за м’яч, активісти «УДАРу» збирали кошти від небайдужих пересічних громадян. Скриньки із благодійними коштами закінченню гри були передані батькам, які разом із донечкою були присутні на матчі.

- Насправді у цій грі немає переможців та переможених, оскільки нас об’єднало на полі лихо однієї черкаської родини, заради якої було організовано захід. Сподіваюсь, що сьогодні ми допомогли батькам хворої дівчинки зробити крок до одужання, – сказав голова міської організації політичної партії «УДАР» Андрій Кондратенко.

Нагадаємо, у трирічної Анні Гінкул кілька місяців тому виявили злоякісну пухлину, яку було прооперовано і зараз дівчинка проходить складний курс хіміотерапії.