ДЗВІН

Черкаські митці просять звільнити начальника управління культури ОДА

04b8500e601913b16dc1d8dedf1fae2fСто артистів та членів мистецьких спілок підписалися під зверненням до міністра культури Євгена Нищука, голови Черкаської облдержадміністрації Юрія Ткаченка та голови облради Валентини Коваленко з вимогою звільнити нинішню очільницю управління культури Наталію Джуру (на фото).

Під цим зверненням про вимогу звільнення Джури підписалися артисти Черкаської обласної філармонії, Черкаського академічного українського народного хору, Черкаського академічного музично-драматичного театру ім.Т. Г.Шевченка, члени обласних спілок: художників, хореографів, письменників, музичних працівників, майстрів народної творчості.

“Творча інтелігенція Черкащини занепокоєна станом культури в області та, зокрема, ставленням діючого начальника управління культури Черкаської ОДА Джури Наталії Григорівни до професійних діячів культури. Впродовж свого перебування на посаді Джура Н.Г. не одноразово виявляла неповагу до підлеглих, артистів та інших митців. Під час проведення культурно-мистецьких заходів,знаходячись за кулісами, Джура Н.Г. не одноразово піднімала руку на учасників заходу в присутності інших та нецензурно висловлювалась, що компрометує діловий етикет державного службовця та культуру поведінки начальника управління культури”, – йдеться у зверненні.

“Артистів театру та філармонії вона примушувала брати участь в заходах, знаючи, що ці заклади культури є госпрозрахунковими, повинні виконувати річний план по прибутку — не надавала фінансової підтримки,вимагала безкоштовного проведення заходів та безоплатної роботи митців.Так, наприклад, артисти балету Черкаського народного хору, замість танців, носили квіти та караваї мало не щотижня на будь-яких заходах, не залежно від того, потрібні вони там чи ні.Вона називала їх принизливо “церемоніальною групою”. Джура Н. Г. була слугою у колишнього очільника Черкаської ОДА Тулуба С.Б. та його заступника Прітченко Т.Ф. Вона виконувала всі їхні накази, незважаючи на їхню доцільність та правомірність”, – пишуть митці.

“Упродовж минулого року, начальник управління культури не виявила бажання співпраці з творчою інтелігенцією області, постійно ігнорувала творчих керівників колективів та провідних і визнаних державою майстрів мистецтва.

Зважаючи на всі ці обставини, які вказують на непрофесійність в роботі,ми вважаємо недоцільним подальше перебування на посаді начальника управління культури Черкаської ОДА Джури Н.Г.”, – резюмується  у зверненні, повідомляє видання

Варвара Горова
Поділитися цією новиною з друзями
1 усього коментарів до цього дописуПоказати ваші
  1. Відповіcти

    В той час коли Артисти УКРАЇНИ думають як в шести аеропортах України симфонічними оркестрами одночасно виконати «Оду до радості», на яку від виникнення ідеї до реалізації акції знадобилося менше 10-ти днів, “Творча інтелігенція Черкащини занепокоєна станом культури в області” і тільки й дума про те, як звільнити нинішню очільницю управління культури…(ЗРАЗУ СТАН КУЛЬТУРИ ЗМІНЕТЬСЯ???)
    ШАНОВНІ артисти Черкаської обласної філармонії, Черкаського академічного українського народного хору, Черкаського академічного музично-драматичного театру ім.Т. Г.Шевченка, члени обласних спілок: художників, хореографів, письменників, музичних працівників, майстрів народної творчості ПРОСИМО вас ПОВІДОМЛЯТИ коли подібне буде в Черкасах. В вас, вибачте, не відчувається “Творча інтелігенція Черкащини” , і коли одні ТВОРЯТЬ то ви МАРАЄТЕСЬ…

Залиште свій коментар

Жартома :-)

Парламентські новини: "Партія регіонів виходить із себе"…
----------------------------------------------
П'яна компанія у кафе "Донбас" захопила заклад, оголосила його територію суверенною Донбаською народною республікою,.. вимагає від Путіна ввести російські війська та ящик горілки
----------------------------------------------
Оскільки у Донецьку "Сім'я" покришила не простий батон, а золотий, туди замість голубів злетілися яструби

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2014 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: