ДЗВІН

Черкаська ТЕЦ запустила нову тепломагістраль

388463У суботу, 5 жовтня жителі Південно-Західного мікрорайону Черкас отримали тепло від Черкаської ТЕЦ. Це стало можливим завдяки запуску нової тепломагістралі, протяжністю 280 метрів по проспекту Хіміків (від вул. Смілянська у бік «Хімселища»). Про це інформує прес-служба відомства.

Там було здійснено заміну трубопроводу діаметром 500 мм на попередньоізольовані труби діаметром 700 мм, термін експлуатації яких складає понад 50 років.

Секретар міської ради Віктор Білоусов відзначив важливість такої роботи, а також подякував керівництву Черкаської ТЕЦ та всім фахівцям, які брали участь у запуску цієї тепломагістралі. Адже такі роботи черкаськими тепловиками виконуються вперше за останні тридцять років.

– Сьогодні працівники Черкаської ТЕЦ зробили маленький подвиг. За моєї пам’яті такого обсягу робіт у такі короткі строки в Черкасах досі не проводилося. Тож я вдячний спеціалістам, які працювали без вихідних. Є розуміння між міською владою і керівництвом підприємства, і хотілося б, аби ця співпраця продовжувалася, – наголосив Віктор Федорович.

За його словами, збільшення діаметру трубопроводу по проспекту Хіміків дасть змогу забезпечити теплом належної якості весь Південно-Західний мікрорайон Черкас.

Поділитися цією новиною з друзями
Залиште свій коментар

Жартома :-)

Хроника событий: "По свидетельствам очевидцев, в Славянске "правый сектор" разбрасывал визитки Яроша и Коломойского..."
----------------------------------------------
Штирлиц шел по Славянску и ничто в нем не выдавало российского военного, кроме формы, купленной в любом магазине, автомата АК-100 и фразы "отойди за поребрик", которую он повторял к месту и не к месту...
----------------------------------------------
По статистике, 63% россиян поддерживают всё...

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2014 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: