ДЗВІН

Черкащина отримала чотири види нових продуктів

cooked_sausages_max_2_1Обласна дегустаційна комісія, що діє упродовж десяти років, продовжує надавати путівку у життя все новим і новим видам продукції, розроблених підприємствами області.

З початку року сім засідань комісії розглянули і надали рекомендації щодо виробництва 75-ти зразків нових видів продукції, розробленої і виготовленої на восьми підприємствах регіону. А на останньому засіданні було представлено два види варено-копчених ковбас, вироблених підприємцем с. Геронимівка, та стільки ж видів овочевих консервів виробництва СТОВ ім.Шевченка (м. Канів). Про це повідомляють у ДП «Черкасистандартметрологія».

За десять років функціонування, комісія розглянула і надала свої рекомендації для майже тисячі нових видів продукції, розроблених понад сотнею підприємств області.

«Найбільше продукції на розгляд обласної дегустаційної комісії надавали СТОВ ім.Шевченка (в минулому – «ТОВ «Агроекопродукт» с. Мошни Черкаського р-ну) – 182 зразки нових видів овочевих, м’ясо-рослинних, фруктово-ягідних консервів, соусів, маринадів та швидкозаморожених напівфабрикатів, Смілянська філія ТОВ «Еліт» – 81 зразок морозива, ПП «Сільвер Фуд» (м. Золотоноша) – 50 зразків рибної продукції, ТОВ «Малбі Беверідж» (м. Черкаси) – 42 зразки безалкогольних напоїв» – інформують у .

Дмитро Чонка
Поділитися цією новиною з друзями
Залиште свій коментар

Жартома :-)

Хроника событий: "По свидетельствам очевидцев, в Славянске "правый сектор" разбрасывал визитки Яроша и Коломойского..."
----------------------------------------------
Штирлиц шел по Славянску и ничто в нем не выдавало российского военного, кроме формы, купленной в любом магазине, автомата АК-100 и фразы "отойди за поребрик", которую он повторял к месту и не к месту...
----------------------------------------------
По статистике, 63% россиян поддерживают всё...

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2014 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: