ДЗВІН

Черкащани виграли у мерії 70 судів по перерахунку тарифів

Днями Вищий адміністративний суд скасував рішення виконавчого комітету щодо тарифів, а прокуратура міста направила до Черкаського міськвиконкому відповідний припис, яким вимагає перерахунку зайво сплачених громадянами коштів за завищеними тарифами.

Однак у мерії перераховувати кошти не поспішають, мотивуючи це тим, що за час судових розглядів були ухвалені інші рішення, які стосувалися рівня квартплати. Одним із таких рішень тарифи нібито навіть зменшувались на 7% і приводились у відповідність до економічних розрахунків. Таким чином, на переконання юристів міськвиконкому, на момент розгляду справи у судах діяло зовсім інше рішення. Фактично суди скасували рішення виконкому, яке вже не діє 5 років.

Словом, черкаська мерія, як завжди красномовно демонструє, що “в гробу” вона бачила і суди і закон. “Ми так хочем, ми – закон!” – ось принцип, за яким останні кілька років працює міськвиконком.

У той же час, суди продовжують працювати і неледачі черкащани вже виграли у мерії більше 70 судів і мають на руках рішення щодо перахунку зайвосплачених коштів. Звісно, ці рішення так само ніхто не виконує, однак ясно і те, що так завжли тривати не буде. Рано чи пізно кошти доведеться повертать, і комусь за ігнорування судових рішень доведеться відповідать.

Недарма з цього приводу заступник міського голови Черкас Людмила Зарічна робить гучні заяви, що, мовляв, наслідки необдуманих емоційних заяв деяких місцевих політиків про ніби повернення коштів за квартплату за два роки можуть призвести до колапсу комунальної галузі міста. На її переконання, це свідомий крок до банкрутства трьох Служб утримання будинків.

Ну, мова йде не про заяви, а про рішення судів. А по-друге, щодо банкрутства, то це дійсно правда. Тільки до цього СУБи підштовхують не громадяни, а міська влада, яка вже давно дала можлимість захопити ринок комунальних послуг у Черкасах наближеним до керівництва міста фірмам. Тепер би тільки СУБи добить…

Поділитися цією новиною з друзями
Залиште свій коментар

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2013 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: