ДЗВІН

Черкащани підтримали загальноукраїнський страйк (фото)

Сьогодні на Соборну площі Черкас зійшлися люди, щоб підтримати загальноукраїнський попереджувальний страйк. Серед вимог – відставка й зміна уряду, дострокове припинення повноважень президента, повернення до Конституції зразка 2004 року.

SONY DSC

За словами Петра Чернявського, який в області очолив страйковий комітет, до страйку приєдналися півтора десятки підприємств Черкас: автомобільний ринок, Центральний ринок, Криволіївський, ринок на Сєдова, на Зеленій, обласний музично-драматичний театр, завод “Богдан”, “Юрія-фарм”, швейна фабрика і низка приватних підприємств.

SONY DSC

“Сьогодні на наш заклик на площу вийшли представники страйкуючих. Нас підпримують тисячі людей, – зауважив Чернявський. – Головне, що люди, які не можуть вийти на мітинг, підпримають страйкарів на своїх робочих місцях”.

SONY DSC

Черкащанка Наталія, яка, за її словами, працює у сфері інтелектуального права, вийшла на підтримку мітингарів і підтримує їх вимоги. Вона впевнена, що такі народні заходи слід робити і вони є дієвими. Тому й виходить на всі акції й мітинги впродовж останніх кількох місяців.

SONY DSC“Мотивами проведення всеукраїнського попереджувального страйку стала боротьба за конституційні права працівників, які порушуються. Затримуються зарплати, соціальні виплати, а бюджет 2014 року затверджений як бюджет поліцейської держави. Основними нашими вимогами є внести зміни до бюджету – змінити статті на фінансування правоохоронних органів і перевести їх на соціальні виплати й охорону здоров’я. Саме ці вимоги ми будемо ставити і по обласному бюджету, і по місцевим”, – заявив керівник черкаського УДАРу Віталій Ілляшенко.

Народний депутат Леонід Даценко висловив упевненість, що Черкащина “страйкує” ось уже три роки – люди, особливо в селах, потерпають від безробіття…

Варвара Горова
Поділитися цією новиною з друзями
Залиште свій коментар

Жартома :-)

- Ви зрозуміли чому Путін продовжує називати українців БРАТами?
-Чому?
- Зверніть увагу на корінь БРАТи. Це він так натякає, що Україна має йому усе ВІДДАТИ.
----------------------------------------------
- Чув: "Країни "Великої сімки" зберуться у Гаазі"?
- А Путін?
- Його туди згодом ПРИВЕЗУТЬ.
----------------------------------------------
У Донецьку пройшов мітинг під гаслами «Янукович, Виходь!» і «Янукович, повернись!»
- Заманюють, - здогадався Янукович...

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2014 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: