ДЗВІН

“Батьківщина” об’єдналась, щоб “зламати” хребет банді Януковича

DSC_0271

Одна політична команда

Довгоочікуване об’єднання опозиційних політичних сил навколо “Батьківщини” сталося минулої суботи. В об’єднану партію влилися “Фронт змін”, партія “Реформи і порядок” та частина Народного руху. У “Батьківщині” відбулися й кадрові зміни. Головою переобрали Юлію Тимошенко, її першим заступником став Олександр Турчинов, а Арсеній Яценюк очолив політраду партії. Зокрема, до політради увійшли й троє черкащан – Микола Томенко, голова черкаської обласної організації Анатолій Бондаренко й уманський «фронтовик» Максим Поляков. Їх на високі партійні посади рекомендували особисто очільники політичних сил – Юлія Тимошенко й Арсеній Яценюк.

Об’єднавчі процеси проходитимуть і на обласному рівні. Опозиціонери впевнені – зараз важливо, як ніколи, вберегтися від чвар і конфліктів та командно зосередитись на формуванні міцної політичної партії.

Максим Поляков демонструє квиток "Батьківщини"

Максим Поляков демонструє квиток “Батьківщини”

Максим Поляков, керівник Уманської міської організації “Фронт змін”, депутат Уманської міської ради:

– 15 червня відбулася урочиста подія: ми об’єдналися. Наступні наші завдання на Черкащині – ми будемо об’єднувати наші організації в районах, об’єднувати депутатів у спільну фракцію “Батьківщина”, працювати з людьми й більш якісно організовувати роботу громадських приймалень. Крім того, нас є два невизнаних переможця виборів – Леонід Даценко і Микола Булатецький. Вважаю особисто своєю відповідальністю, честю Черкащини їх підтримку на цих виборах. Ми всі повинні кістьми лягти для їх перемоги та визнання результатів виборів. Ми докладемо всіх зусиль, щоб у цьому опозиція показала абсолютну єдність, бо влада робитиме все, щоб дискредитувати, висунути псевдокандидатів від опозиції. Зробимо все, щоб такого не було. Тому маємо зосередити всю енергію на об’єднавчих зусиллях єдиної партії: міцної, сильної і неконфліктної. Адже в нас є однин-єдиний ворог – Янукович і його банда.

Анатолій Бондаренко, голова Черкаської обласної організації ВО “Батьківщина”:

– Я хотів би, щоб ми, в першу чергу, не повторили помилки “помаранчевої влади”. Ми повинні думати не про те, хто і де стане головою, скільки отримаємо мандатів, а що буде після перемоги демократичних сил на виборах. На жаль, якщо суспільство думає, що все зміниться зразу, то так не буде. Країну чекають серйозні зміни, реформи і випробування. Тому що після зміни прізвища президента не все змінюється на краще відразу. Українців чекає нелегка доля виправляння помилок нинішнього режиму на чолі з групою бандитів. Той процес, який розпочався в Києві, хочу, щоб почався і на Черкащині щиро, чесно, без розділення посад створенням єдиної партії, яка повела б сьогодні мільйони за собою. До змін, до того, щоб на Черкащині керували черкащани, а не зайди й заїжджі, як сьогодні.

Наталія Старікова, голова Черкаської обласної організації “Фронту змін”:

– Рішення про об’єднання послідовне і зрозуміло. Воно ухвалене, щоб сформувати потужну демократичну партію в Україні. Я вважаю, що ми йшли до цього послідовно. В період парламентської кампанії ми об’єднувалися із “Батьківщиною” і результат виборів довів результативність такої командної роботи. Партійці “Фронту змін” будуть вступати в партію “Батьківщина”. Це дуже відповідально. Зараз ми прагнемо створити єдину, міцну, потужну, велику партійну організацію. Мені дуже сподобалися слова у листі Юлії Володимирівни про те, що коли з’їзд відбувається, це значить, що ми пройшли політичний егоїзм, відкинули всі сумніви і політичні особисті амбіції вже позаду. А попереду – велика довіра людей, президентські вибори. Лише перемога опозиції на президентських виборах 2015 року дасть Україні можливість повернутися на демократичний, європейський шлях розвитку та провести життєво необхідні зміни. У нас є реальний план дій, який ми будемо реалізовувати і працюватимемо разом, щоб виправдати довіру людей, задля змін у суспільному та політичному житті. Найголовніше – повернути довіру людей, задля цього ми будемо робити все можливе. А також зберегти партійні кадри. Розпочалося об’єднання цих партій і на обласному рівні. Тому зараз дуже важливо підтримати один одного, зберегти потенціал та підтримку людей. Підкреслю, що зараз двері відкриті для всіх організацій і інших партій – приєднуйтесь!

Ігор Волошин, Народний рух України:

– У суботу на об’єднавчому з’їзді “Батьківщини” Народних рух України теж брав участь. Сім обласних організацій НРУ долучилися до об’єднавчого процесу. Борис Тарасюк став одним із заступників партії. Також до керівних органів об’єднання “Батьківщина” увійшли ряд інших нардепів, уже колишніх “рухівців”. Вважаю об’єднавчий процес правильним, логічним і довгоочікуваним.

Леонід Даценко, координатор опозиційних сил Черкащини:

– Опозиція Черкащини два з половиною роки тому показала всій Україні приклад, як потрібно об’єднуватися, щоб протистояти нинішній антинародній владі Януковичів-Тулубів. Тоді 23 політичні організації, громадські осередки створили першу в України Раду опозиційних сил Черкащини як прообраз Об’єднаної опозиції. Це було правильно, оскільки разом протистояти цій банді Тулуба на Черкащини можна об’єднаною, потужною, єдиною силою. Сьогодні, напередодні президентських виборів, я впевнений – потрібно поглиблювати об’єднання й єдність опозиційних сил. Тому найбільш логічним і правильним сьогодні є об’єднання навколо найбільшої політичної опозиційної сили – партії “Батьківщина”. І те, що це об’єднання відбувається, є доброю ознакою і перспективною для кожного українця перемогою опозиції над злочинною бандою, над Януковичем у 2015 році. Ми сказали, що наше об’єднання відкрите і для інших політичних сил. Абсолютно переконаний, що об’єднання на Черкащині партій “Батькіщина”, “Фронт змін”, “Реформи і порядок”, частини Народного руху, частини громадських організацій відбудеться, ми в демократичний спосіб зуміємо зберегти кожного члена партії для того, щоб в цих складних умовах боротьби з режимом бути ще більш згуртованими й монолітними. Я закликаю і інші політичні партії й громадські об’єднання Черкащини сьогодні робити вибір не на користь своїх вузьких партійних інтересів, а на користь черкаської громади. Вона вимагає цього, бо неможливо інакше побороти режим Тулубів-Януковичів.

Поділитися цією новиною з друзями
Залиште свій коментар

Жартома :-)

Парламентські новини: "Партія регіонів виходить із себе"…
----------------------------------------------
П'яна компанія у кафе "Донбас" захопила заклад, оголосила його територію суверенною Донбаською народною республікою,.. вимагає від Путіна ввести російські війська та ящик горілки
----------------------------------------------
Оскільки у Донецьку "Сім'я" покришила не простий батон, а золотий, туди замість голубів злетілися яструби

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2014 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: