ДЗВІН

АМУ просить Верховну Раду розібратися із ситуацією в Черкасах

Асоціація міст УкраїниАсоціація міст України (АМУ) звернулася до Голови Верховної Ради України Володимира Рибака з листом, у якому просить вивчити ситуацію, що склалася в Черкасах із достроковим припиненням повноважень міського голови.

Мирослав Пітцик, виконавчий директор АМУ, у своєму листі зазначає, що «останнім часом в Україні набуває поширення практика дострокового припинення повноважень сільських, селищних, міських голів за стандартним сценарієм – «незабезпечення здійснення наданих йому повноважень». При цьому такі рішення приймаються без належної аргументації. На думку Мирослава Пітцика, це дозволяє зробити висновок про їх політичну мотивацію.

Зокрема серйозне занепокоєння викликала нещодавня спроба організувати імпічмент Черкаському міському голові Сергію Одаричу. Законність і обгрунтованість таких дій викликала сумніви і «багатьма це пов’язується з корпоративними інтересами певної бізнес-групи».

У листі виконавчий директор АМУ Пітцик просить дати доручення Комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва та місцевого самоврядування і управлінню зі зв’язків із місцевими органами влади і органами місцевого самоврядування Апарату Верховної Ради України вивчити ситуацію, пов’язану із достроковим припиненням повноважень міського голови Черкас. Також пан Пітцик просить, щоб Комітет ВР дав правову оцінку, яка б дозволила зняти політичні спекуляції довкола цього рішення. В результаті такого звернення може бути створена Тимчасова слідча комісія Верховної Ради України.

Поділитися цією новиною з друзями
Залиште свій коментар

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2014 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: