ДЗВІН

Афішні тумби в Черкасах встановить харківська фірма

1345486780Більше 150 афішних тумб найближчим часом з’являться у Черкасах на зупинках міського транспорту. Носії реклами будуть виготовлені із металопрофілю та вологостійкої фанери і матимуть розміри від 1,2 на 1,8 метра. Виготовленням, встановленням та утриманням тумб займатиметься харківська компанія ТОВ “Міська рекламно-інформаційна система”. Як повідомляють у черкаському міськвиконкомі, фірма опікуватиметься також і прибиранням території навколо тумб та очищатиме їх від самовільно наклеєних оголошень.

Дмитро Чонка
Поділитися цією новиною з друзями
1 усього коментарів до цього дописуПоказати ваші
  1. Відповіcти

    З інформацією про рекламні тумби трохихарківської фірми спізнилися. Вони вже понад місяць як встановлюються на вулицях міста. Цікавим є той факт, що ще при Волошині вказана тема (рекламні шити і тумби) пропонувалися для встановлення спільними зусиллями Черкаського обласного обєднання органів місцевого самоврядування і одним із ПП. Були подані всі відповідні документи, чотирі рази це питання виносилося на виконком і жодного разу розглянуто не було. Зауважу, що з міського бюджету на це жодної копійки, а бюджету пропонувалося складання адмінпротоколів на самовільну рекламу та повна очистка зупинок, електричних опор та стін будівль.
    Що стосується документів харківської фірми, надсилаю на вашу електронку фото одного з них. цікаво яким чином харківчани погоджували їх з Черкаським ДАЇ?

Залиште свій коментар

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2014 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: