ДЗВІН

Журналістів із трьох областей вчитимуть писати про євроінтеграцію “по-новому”

4f2193f4814a10c9a5caf180ab6894b0e8cab8dc24-25 січня в Черкасах відбудеться тренінг для журналістів і редакторів друкованих та електронних ЗМІ із Черкаської, Кіровоградської та Полтавської областей “Про європейську інтеграцію по-новому”.

Організатори зазначають, що євроінтеграційна тематика в ЗМІ набуває особливого значення в світлі подій останніх місяців, коли сотні тисяч людей вийшли на вулиці на знак протесту проти відмови керівництва України підписати Угоду про асоціацію з ЄС.

Написання статей з візових питань, типові помилки при висвітленні тематики євроінтеграції, практичні навички пошуку “європейских” інформаційних приводів, цікавих читачеві місцевих ЗМІ – про це та інше учасники тренінгу почують від журналістів Сергія Сидоренко (“Коммерсантъ-Украина”) та Анатолія Марциновського (“Газета по-українськи”), які спеціалізуються на висвітленні європейських питань.

Організатор тренінгу – Молодіжна громадська організація “Сучасний Формат” за підтримки Міжнародного фонду “Відродження”.

Для участі в тренінгу необхідно до 20 січня 2014 року заповнити онлайн-анкету та надіслати на адресу  лист від редакції, який свідчить про її згоду на участь працівника у тренінгу.

Поділитися цією новиною з друзями
Залиште свій коментар

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2014 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: