ДЗВІН

Завдяки “пакращенню” в лавах черкаських журналістів значно прибуло

“Пакращення” невпинно крокує Черкащиною,  Завдяки стаханівській праці Тулуба, не тільки надої корів та приплід поросят збільшується, але й тими ж стаханівськими темпами росте кількість черкаських телеоператорів. Народ ще не знає, що крім “Росі” та “Вікки” в Черкасах ще є безліч телекомпаній, чиї ОПЕРАтори фільмують кожне мирне зібрання  в місті.

Після успішного підглядання за Ю.Тимошенко в туалеті, і оприлюднення фетишиських відео, невідомою ТРК адміністрації президента, я так розумію по всій Україні була дана вказівка створити філії цієї структури для постійного спостереження за народом.

Ось фото з мирного зібрання під Черкаським УМВС. Там було купа невідомих відеооператорів, невідомих каналів ТБ, які не могли внятно відповісти який телеканал вони представляють. Зазвичай піти на “інтервью” з цими акулами пера дуже важко, крім “не знімай нас, ми на роботі” ці працівники таємних ЗМІ ніколи нічого не відповідають.

 

фото знімав на телефон, тому не дуже якісне, але я нарахував 5 чоловік з камерами, шостий оператор ховався в кущах з іншої сторони управління МВС.

                СБУ TV?  МВС TV? АРМІЯ TV? УБОЗ TV? ПОДАТКОВА TV? Можливо хтось має інші версії?

Поділитися цією новиною з друзями
Залиште свій коментар

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2014 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: